سرمربی گل گهر: لیگ را پشت درهای بسته برگزار کنید

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در پاسخ به این که اگر لیگ همین جا تمام شود، این موضوع به سود یا ضرر تیم گل گهر است، گفت: این موضوع به سود یا ضرر تیم ما تمام نمی‌شود.

مجید جلالی با بیان اینکه نیمه تمام گذاشتن لیگ تبعات زیادی خوهد داشت و برنامه‌‌‌های آینده را نیز مختل خواهد کرد، افزود: اما ما جزو تیم‌‌‌های سقوط کننده نیستیم و از آنجا که لیگ برتر ایران به لحاظ مالی سود آنچنانی ندارد.

سرمربی تیم گل گهر سیرجان با بیان اینکه معتقد هستم لیگ را با روش‌‌‌های مختلفی می‌توان برگزار کرد، اظهار کرد: تصور می‌کنم با رعایت تمامی‌نکات بهداشتی می‌توانیم تمرینات را از اول اردیبهشت ماه دوباره آغاز کنیم و از بیستم همان ماه لیگ را پشت درهای بسته برگزارکرده و با انجام فشرده رقابت‌ها آن را در پایان خردادماه به پایان برسانیم.

وی ادامه داد: بنابراین و برای جلوگیری از هرگونه قضاوت یا اتهام، اواخر فروردین ماه بحث غربالگری در تمامی‌تیم‌‌‌های حاضر در لیگ برتر را آغاز کنیم و هنگامی‌که از سلامتی همه ارکان فوتبال اطمینان حاصل کردیم لیگ را پشت درهای بسته برگزار کنیم.

سرمربی تیم گل گهر سیرجان در پایان درباره فعالیت‌هایی که در قرنطینه خانگی انجام می‌دهد گفت: درحال حاضر گزارش‌های مربوط به تیم را هر روز دریافت کرده و از دور مدیریت می‌کنم، همچنین برای ادامه احتمالی کار سناریوهای مختلف را طراحی و برنامه‌ریزی لازم را انجام داده‌ایم تا برای هر برنامه ای آمادگی لازم را داشته باشیم.

لازم به ذکر است، سرمربی تیم گل گهر سیرجان از هدایت این تیم کنار رفت.

طی جلسه‌ای که میان مدیرعامل باشگاه گل گهر و مجید جلالی برگزار شد، جلالی از هدایت این تیم سیرجانی کنار رفت.

تا انتخاب سرمربی جدید گل گهر، کادر فنی فعلی این تیم هدایت تیم را بر عهده خواهند داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید