سرمربی چوکای تالش: نباید چوکا را به حال خود رها کرد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش فرشاد پیوس با بیان اینکه نباید چوکا را به حال خود رها کرد، گفت: امروز که تیم چوکا بالا آمده است، باید با برنامه دو، سه ساله این تیم را حفظ کرد تا به لیگ برتر صعود کند. استادیوم پوریای ولی تالش استاندارد نیست و VIP ندارد.

فرشاد پیوس افزود: جایگاهی برای خبرنگاران تدارک دیده نشده است. زمین ورزشگاه ۹۲ متر است و استاندارد نیست. اگر بخواهند زمین را بزرگ کنند به خانه‌های مردم کشیده می‌شود. با این شرایط باید سال آینده ۳۴ هفته میهمان باشیم. اگر می‌خواهند کاری برای چوکا انجام دهند، از لحاظ سخت افزاری باید رسیدگی کنند.

سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش در خصوص اینکه رکوردار بالا آوردن تیم‌های مختلف به لیگ دسته اول است، گفت: تیم شهید قندی یزد، خونه به خونه بابل، سپیدرود و امروز چوکا تیم‌هایی بودند که بالا آوردیم.

پیوس یادآورشد: دوست دارم جایی باشم که تماشاگر باشد. وقتی تماشاگر باشد، نیروی ما دو برابر می‌شود. از زندگی در تالش عشق کردم و به نوعی قلبم را برای آنها دادم. برخی‌ها گفتند پیوس زمستان تالش را نمی‌‌بیند و می‌رود، اما نه تنها زمستان، بلکه بهار و تابستان را هم دیدم.

او درباره صعود چوکای تالش به لیگ دسته اول فوتبال، اظهار داشت: لیگ دسته دوم با لیگ‌های فرق می‌کند. فدراسیون فوتبال اواخر بازی‌ها را به خوبی رصد کرد و حمایت‌های خوبی نیز از چوکا صورت گرفت تا این تیم به لیگ دسته اول صعود کند.

وی تصریح کرد: اوایل کار چیزی معلوم نبود و مشکلاتی داشتیم. بیست‌وپنج هفته در صدر جدول بودن کار سختی بود و خیلی‌ها دوست نداشتند تیم ما نتیجه بگیرد. تنش‌هایی بوجود آوردند که با آنها مبارزه کردم.

پیوس خاطرنشان کرد: اگر چوکا به لیگ یک صعود کرده است، کار یک نفر نبوده و همه زحمت کشیدند. همدلی کادر فنی، سرپرستی باشگاه و مدیران قبلی و جدید که جا دارد از آنها تشکر کنم، عوامل موفقیت ما بودند. ما جایی کار کردیم که همه توقع داشتند تیم پس از ۲۰ سال به سطح بالاتر برود. واقعا سختی کشیدیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید