سرمربی پیکان و تمهیداتش برای دیدار با آلومینویم اراک

امروز (جمعه) و در نشست خبری پیش از دیدار تیم پیکان با آلومینیوم اراک «مجتبی حسینی» سرمربی پیکان اظهار داشت: فکر می‌کنم با توجه به شرایط جدول و نزدیکی ۲ تیم به هم، بازی مهم و سختی در پیش باشد. هم ما و هم آنها نیاز مبرمی‌به امتیاز کامل این دیدار داریم. امیدوارم روز روزِ ما باشد و بتوانیم بازی خوبی ارائه دهیم و اگر حقمان بود نتیجه لازم را از آنِ خود کنیم.

وی خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم دیدار مشکلی برای هر ۲ تیم است. آلومینیوم یک تیم به اصطلاح درست و حسابی است. در دفاع تیمی‌و در فاز تهاجمی‌منظم و خوب هستند و می‌دانند که در زمین چه کار می‌کنند. شناخت خوبی از این تیم داریم. در چند سال گذشته این آلومنیوم، بهترین تیم اراک بوده است.

سرمربی تیم پیکان درباره داوری این مسابقه بیان داشت: امیدوارم داوران روز خوبی داشته باشند و کم‌اشتباه باشند. داور، رکن اصلی یک مسابقه است و در بهتر برگزار شدن بازی‌ها نقش موثری دارد.

وی درباره نتایج خوب پیکان در خارج از خانه و همچنین باخت‌هایی که در خانه داشتند، گفت: بازی داخل و بیرون نداریم، چون ورزشگاه اختصاصی نداریم و زمین‌های ما اجاره‌ای است. ولی تیم ما نشان داده در زمین باکیفیت، بهتر فوتبال بازی می‌کند.

حسینی در پایان درباره جذب بازیکن در نیم‌فصل گفت: فکر نمی‌کنم این اتفاق رخ بدهد. در نیم‌فصل نمی‌توانیم بازیکنی که زیاد بتواند کمک کند پیدا کنیم. مگر اینکه مورد خاصی به وجود بیاید تا به تیم ما اضافه شود.

تیم فوتبال پیکان باید فردا (شنبه) از ساعت ۱۵ در چارچوب هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران از آلومینیوم اراک پذیرایی کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید