سرمربی پیکان: تعطیلی لیگ فرصت داد بازی‌ها را آنالیز کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره شرایط بد تیمش در جدول رده بندی لیگ برتر و امکان سقوط این تیم به لیگ یک گفت: ما با امید زنده هستیم و بازیکنان با تمام وجود بازی می‌کنند.

عبدالله ویسی افزود: فکری تیم خیلی خوبی جمع کرده و پیکان باشگاهی است که امکانات خیلی خوبی در اختیار دارد. اگر تیمی‌مانند پیکان سقوط کند، واقعا ظلم است و ما شبانه روز و با تمام وجود تلاش می‌کنیم تا پیکان را در لیگ حفظ کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره نگرانی‌ها بابت مصدومیت بازیکنان با شروع تمرینات و مسابقات لیگ برتر عنوان کرد: در لیگ آلمان با آن همه امکانات، چند بازیکن در هفته اول مصدوم شدند. بازیکنان شاغل در بوندسلیگا در خانه هایشان وزنه می‌زدند و استخر می‌رفتند، اما بازیکنان ما چنین امکاناتی ندارند.

ویسی ادامه داد: اگر بازیکنان در دوران تعطیلی لیگ می‌توانستند از امکانات سالن‌های ورزشی استفاده کنند، شرایط بهتر می‌شد، اما آن‌ها نزدیک به ۳ ماه بازی نکردند و در تمرین گروهی حاضر نشدند که همین موضوع کار را سخت‌تر می‌کند.

وی با بیان اینکه تعطیلی لیگ به ما فرصت داد تا با بازیکنان بیشتر صحبت کنیم و بازی‌ها را آنالیز کنیم. امیدوارم تا شروع مسابقات به آمادگی لازم برسیم، تصریح کرد: پس از ۷۰، ۸۰ روز تعطیلی مسابقات و تمرینات، با صدور مجوز‌های لازم کارمان را آغاز کردیم و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم.

او با اشاره به اینکه در این مدت از نظر جسمی‌و روانی روی بازیکنان کار کردیم، ابراز کرد: امروز هم سومین بازی تدارکاتی را برابر آلومینیوم اراک برگزار کردیم تا به تدریج برای شروع لیگ آماده شویم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: امیدوارم هیچ بازیکنی مصدوم نشود، زیرا به پایان لیگ نزدیک هستیم و شغل بازیکنان فوتبال بازی کردن است. اکنون انصاری در تمرین پرسپولیس مصدوم شد، اما امیدوارم این اتفاق برای بازیکنان دیگری نیفتد، زیرا زندگی آن‌ها دچار مشکل می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید