سرمربی پیکان، توجیه گر باخت تیمش مقابل فولاد

سرمربی پیکان مجتبی حسینی پس از باخت پیکان مقابل فولاد در نشست خبری اظهار داشت: بازی بدی نبود. در نیمه اول تیم ما یک مقدار سنگین بود و نتوانستیم از بالا پرش کنیم و توپ و میدان را به حریف دادیم. نیمه دوم کار را بهتر شروع کردیم و به گل مساوی رسیدیم، اما به دلیل کم تجربگی و جوان بودن بازیکنان گل دوم را خوردیم. فشردگی مسابقات تیم ما را اذیت می‌کند. تمام تلاش مان را می‌کنیم در دو بازی آینده به پیروزی برسیم و فصل را به خوبی تمام کنیم.

وی ادامه داد: گل اولی که خوردیم دقیقه 45 بود و گل دوم هم در وقت‌های اضافه. این نشان می‌دهد که بچه های ما نتوانستند خوب مدیریت کنند و در غیر اینصورت مسابقه ای نبود که ما ببازیم.

سرمربی پیکان در مورد اینکه نکونام از عملکرد داور  راضی بود و  نظر شما چیست، گفت: نکونام تیمش برده و از داور راضی است. زیاد دوست ندارم داوری را آنالیز کنم و وقتی هم می‌بازید اگر بخواهید در مورد داوری صحبت کنید، بهانه تراشی می‌شود.

حسینی در پایان گفت: یاران تعویضی فولاد را ببینید، خلعتبری آمد و با یک پاس فوق العاده در ثانیه های پایانی گره بازی را باز کرد. با این شرایط مجبوریم این هزینه سازندگی را بدهیم و نا امید نیستیم. به این بچه ها ایمان داریم و امیدوارم در دو بازی آینده شرایط را تغییر دهیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید