سرمربی پانیونیوس : بازیکنان ایرانی مان برای ما عزیزتر شده اند

اخبار ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد – میچالیس گریگوریو سرمربی پانیونیوس وضعیت دو بازیکن ایرانی تیمش را مطلوب توصیف کرد و گفت : قطعا در بازیهای آینده تیمش از آنها استفاده خواهد کرد.

سرمربی پانیونیوس : بازیکنان ایرانی مان برای ما عزیزتر شده اند

به گزارش صدای معتمد به نقل از رادیو ورزش یونان ، میچالیس گریگوریو درباره وضعیت مسعود شجاعی و احسان حاج صفی گفت : این دو بازیکن شرایط خوبی دارند و من با این دو بازیکن خیلی صحبت کردم، لازم است بگویم آنها شرایط خوبی دارند و مشکلی نیست.

سرمربی پانیونیوس ادامه داد : برای بازیهای بعدی روی این دو بازیکن حساب ویژه ای کردم و به آنها بازی خواهم داد.ما در کنار حاج صفی و شجاعی خواهیم بود و از این دو بازیکن حمایت خواهیم کرد. این دو تصمیم مهمی را برای ما اجرایی کردند. اگر آنها در بدو ورود به باشگاه برای ما عزیز بودند،الان پنج برابر عزیز هستند.

سرمربی پانیونیوس درباره وضعیت احسان حاج صفی گفت : او بازیکن بزرگی است که می تواند در سه پست مخالف بازی کندو این دست ما را خیلی باز می گذارد تا در پست های مختلف از او استفاده کنیم.

گریگوریو افزود : آنها از تجربیات زیادی برخوردار هستند و من فکر می کنم که حاج صفی آینده بسیار روشنی پیش رو خواهد داشت ، چون بازیکنی با قابلیت هایی خاص است و در هر پستی می تواند بازی کند.

وی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا آنها در صدد جذب کریم انصاری فر هستند یا خیر گفت : اول باید تصمیم بازیکن را بدانیم و بعد از آن شاهد اقدامات ما خواهید بود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 9 =

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید