سرمربی پارس جنوبی: فوتبال ما فلسفه کاری مشخصی برای همه ندارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- هومن افاضلی سرمربی پارس جنوبی در رابطه با اینکه چرا فوتبال ما برنامه‌ریزی درستی ندارد، گفت: هیچ زمانی نمی‌دانستیم در فوتبال دنبال چه چیزی هستیم هیچ معیاری برای انتخاب و نمره دهی به افراد در فوتبال ایران وجود ندارد.

هومن افاضلی اظهارکرد: بنظرم مشکلی که ما در زمینه انتخاب مربیان ملی و باشگاه‌ داریم این است که در حال حاضر افرادی در رده باشگاهی بزرگسالان و چه کلان‌تر ملی سکان مدیریت فوتبال را به عهده گرفته‌اند که بیشتر از اینکه فوتبال در اولیت‌شان باشد بحث مدیریت، میز و راضی کردن افراد بالا دستی، رسانه‌های عمومی‌برای‌شان مطرح است.

سرمربی پارس جنوبی افزود: صحبت اصلی من این است که ما در فوتبال و در تیم ملی هیچ متد و هیچ فلسفه کاری مشخصی برای پیروی همه تیم‌ها نداشته و نداریم. چه زمانیکه ایویچ و اوفارل سرمربی تیم‌ملی بودند و چه حالا که اسکوچیچ سرمربی تیم‌ملی شده است.

وی ادامه داد: بهترین کار برای جلوگیری از این مسائل و موفقیت در آنها این است که افرادی در این رابطه تصمیم‌گیری کنند که فوتبال در الویت اصلی‌شان قرار دارد قبل از تصمیمگیری روی مسائل مختلف کار کارشناسی روی آن انجام دهند، مدیران هم پای تصمیماتشان بایستند تا شانس موفقیت و رضایت افراد و مدیرهای بالا دستی هم در کار بیشتر شود.

سرمربی پارس جنوبی بابیان اینکه رفتار آدم‌ها در مواجه با شرایط مختلف متفاوت است برخی از افراد آستانه تحمل‌شان بالاتر است برخی دیگر خیلی نمی‌توانند یک شرایط بد را تحمل کنند، گفت: یادمان باشد آدم‌ها می‌آیند با یک قول و قراری مسئولیتی را میپذیرند نباید اینطور باشد که آنها به تعهداتشان عمل کنند که آقای برانکو به بهترین شکل ممکن به تعهداتش پایبند بود کلی جام برای پرسپولیس بدست آورد ولی در مقابل باشگاه پرسپولیس تصویر مناسبی از کشور ما نشان نداد و به قول و قرارش هم پایبند نبود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید