سرمربی نفت مسجد سلیمان از دلایل پیروزی تیمش بر ذوب آهن می‌گوید

سرمربی نفت مسجد سلیمان، محمدرضا مهاجری، پس از برتری یک بر صفر نفت مسجد سلیمان مقابل ذوب آهن در نشست خبری اظهار داشت: به بازیکنانم خسته نباشید جانانه می‌گویم. امروز جزو معدود روزهایی بود که افتخار کردم که با این مجموعه کار کردم. امروز بچه‌ها مزد زحمات خود را گرفتند و چند بازیکن حتی نای راه رفتن هم در پایان مسابقه نداشتند. امروز بغضی بزرگی در گلوی بازیکنان و هواداران نفت بود که ترکید، اما چیزی برای ما تمام نشده و با همین پشتیبانی و همدلی در 6 بازی آینده جلو می‌رویم.

وی ادامه داد: در نیمه اول یک مقدار خوش شانس بودیم و علی محسنی دروازه ما را نجات داد، اما در نیمه دوم با بار فنی که به بازی دادیم، یک مقدار مسابقه برایمان قابل پیش بینی شد و اگر دقت می‌کردیم، می‌توانستیم به گل هایمان اضافه کنیم.

وی گفت: بردن تیم شایسته ذوب آهن در اصفهان کار بزرگ و سختی بود. آنها در 5 مسابقه قبلی 4 پیروزی و یک تساوی کسب کرده بودند. به همین دلیل من از نتیجه کسب شده و اینکه توانستیم از قعر جدول جدا شویم، خوشحالم. با این برد اعتماد به نفس به دست آمده، اما نباید کاذب باشد. باید قدر این برد را بدانیم و تلاش کنیم که سهمیه نفت در لیگ برتر بماند. کار خیلی سخت اما شدنی است.

سرمربی نفت در مورد اینکه به نظر می‌رسید گل این تیم در شرایط آفساید بود، عنوان کرد: من سعی کردم در مورد داوری‌ها کمتر صحبت کنم و فرقی هم ندارد ببریم یا ببازیم، اما داوران ما با حداقل امکانات کار می‌کنند. شما ببینید داور اروپایی هم پنالتی را نمی‌گیرد، اما با VAR اشتباه خود را تصحیح می‌کند. ما این تجهیزات را نداریم و اگر باشد حق به حقدار می‌رسد. باید ببینیم چه چیزی داده ایم و چه چیزی گرفتیم. با این امکانات باید دست داوران را ببوسیم.

مهاجری در پایان گفت: با این برد سال برای ما خوب شد، اما چیزی تمام نشده است و با یک لغزش به عقب بازخواهیم گشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید