سرمربی شهرخودرو از حواشی دو تن از بازیکنانش می‌گوید

داود سید عباسی سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو در گفت‌وگویی در خصوص حواشی تمرین تیمش و چاقوکشی در تمرین این تیم اظهار کرد: نمی‌خواهم در آستانه دیدار مهم با سپاهان به این حواشی بپردازم اما موضع من در این خصوص مشخص است و آن را به باشگاه اعلام کرده‌ام و باشگاه درباره این دو بازیکن تصمیم خواهد گرفت اما به قطع و یقین این دو نفر یعنی مهدی فراهانی و سعید جلالی‌راد در دیدار با سپاهان همراه تیم نخواهند بود.

سرمربی شهرخودرو در خصوص سه دیدار سخت شهرخودرو با سپاهان، پرسپولیس و فولاد تا پایان نیم‌فصل نخست لیگ بیست و یکم هم اظهار کرد: شرایط تیم ما از قبل خیلی بهتر شده و ما هم سعی کردیم در ابتدای کار تمرکز بازیکنان را در درون زمین جمع کنیم و کاری کنیم که فشار روی تیم ما کمتر باشد. البته فعلا چهار بازیکن مصدوم هم داریم که از بازیکنان تاثیرگذار ما هستند و همین کار را برای ما سخت‌تر از قبل می‌کند اما سعی می‌کنیم با دارایی خود به مقابله با رقبا برویم.

وی در خصوص این که شهرخودرو می‌تواند در ۳ بازی پیش رو حداقل ۳ امتیاز را کسب کند، اظهار کرد: سه بازی خیلی سخت را تا پایان نیم‌فقصل داریم که باید با سپاهان و فولاد در خارج از خانه و با پرسپولیس که قهرمان چند فصل اخیر لیگ برتر است، در خانه بازی کنیم. هدف ما این است که در هر بازی با تمامی‌امتیازات از زمین خارج شویم و نام حریف برای ما مهم نباشد اما سعی می‌کنیم در این سه دیدار از برنامه ویژه‌ای استفاده کنیم تا بتوانیم سربلند از زمین خارج شویم زیرا امتیاز گرفتن در این بازی‌ها انگیزه ما را برای هفته‌های آینده دو چندان می‌کند.

او در پایان درباره تقویت تیم در نیم فصل گفت: سه بازی مهم را پیش رو داریم و فعلا نه لیست ورودی داریم و نه خروجی. تیم قطعا در نیم‌فصل تقویت خواهد شد و چند بازیکن را جذب خواهیم کرد اما فعلا لیست ورودی نداریم و همه چیز بعد از این سه بازی مشخص می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید