سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان: دلم برای بازیکنان تیم سوخت.

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان، رضا مهاجری، پس از شکست نفت مسجد سلیمان مقابل گل گهر در نشست خبری اظهار داشت: این برد را به گل گهر تبریک می‌گویم. امروز خوب نبودیم و شکی در آن نیست، اما باید دست تک تک این بازیکنان را بوسید، چون شرایط ریکاوری ما اصلا خوب نیست. امروز فرق امکانات و زیرساخت‌ها را دیدیم. اگر غیر از  این نتیجه شود باید شک کنیم. هیچ وقت نباید خوب را پایین بیاوریم و خودمان را بالا بکشیم. نفت باید بالا بیاید. ما با گل گهر و مس و سپاهان در حال جدال هستیم. واقعا دلم برای بچه‌ها سوخت.

وی ادامه داد: بر مبنای اتفاق یک گل خوردیم.  برگشتن به بازی در این شرایط سخت است. بازی را طور دیگری پیش بینی می کردیم و طور دیگری می‌خواستیم جلو ببریم، اما گل دقیقه یک یک مقدار تمرکز بچه های ما را به هم ریخت. خستگی هم یکی از دلایل بود. این بتاخت چیزی از ارزش‌های بازیکنان ما کم نمی‌کند. شب سختی را داشتیم و در دو بازی آینده سعی می‌کنیم سهمیه خوزستان را در لیگ برتر حفظ کنیم.

هفته های آخر سخت است و تیم هایی به خط پایان می‌رسند که هم برنامه ریزی خوبی داشته باشند و هم امکانات. یک مسیری را باید با اتوبوس بیاییم که سخت می‌شود. باید ریکاوری جسمی و ذهنی کنیم و مقابل نفت تمام امتیازات را بگیریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید