سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان از علل قهرمانی تیمش در تورمنت کافا می گوید

حسین عبدی سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان پس از کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های زیر ۱۶سال کافا، اظهار داشت: فرصت بسیار فشرده‌ای برای اعزام به این تورنمنت داشتیم و تنها روی آموزش برخی اصول کلی بازی تمرکز کردیم. خدا را شکر می‌کنم که بازیکنانم بازی به بازی بهتر شدند. تنها ۲۰ روز برای شناخت و آماده‌سازی بازیکنان در اختیار داشتیم.

وی ادامه داد: به طور قطع این تورنمنت یک چالش بزرگ برای تیم ملی فوتبال نوجوانان بود و خوشحالم که نکات مختلفی را در دل بازی‌های بین‌المللی به بازیکنان انتقال دادیم که به طور قطع تجربه خوبی برایشان شد. کار زیادی در پیش داریم و باید در زمان بیشتری به آن‌ها بپردازیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان افزود: برای بازی آخر مقابل تاجیکستان می‌دانستیم که نیاز به زدن هفت گل داریم تا با افزایش تفاضل گل در رقابتی جذاب با تیم آماده ازبکستان به قهرمانی برسیم و همه تلاش و تعویض‌های ما در بازی روز گذشته مقابل تاجیکستان برای رسیدن به همین هدف بود.

عبدی در پایان تصریح کرد: باید از مردم خوب تاجیکستان نیز نهایت تشکر را داشته باشم که میزبانی شایسته‌ای داشتند. همینطور از همکارانم در کادر فنی تیم ملی فوتبال نوجوانان، بازیکنان و هواداران متشکرم.

تیم ملی فوتبال نوجوانان شب گذشته در آخرین بازی خود در تورنمنت فوتبال زیر ۱۶سال کافا به مصاف تاجیکستان، میزبان این رقابت‌ها رفت و در شرایطی که برای کسب قهرمانی نیاز به زدن هفت گل به حریف امشب خود داشت، در نهایت با به ثمر رساندن هفت گل و بدون دریافت گل به مقام قهرمانی رسید.

در این رقابت‌ها تیم‌های فوتبال زیر ۱۶ سال پسران ایران، افغانستان، تاجیکستان، ازبکستان و قرقیزستان حضور داشتند.

تیم ملی فوتبال نوجوانان با تساوی مقابل ازبکستان و ۲ برد مقابل قرقیزستان و افغانستان پا به دیدار آخر مقابل تاجیکستان گذاشته بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید