سرمربی تیم فوتسال: سفر به اروپا مانند سفر به برزیل شده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سرمربی تیم فوتسال علی صانعی درخصوص در پیش بودن مسابقات جام جهانی و اینکه فدراسیون فوتبال همیشه برای دیدارهای تدارکاتی مشکل دارد، گفت: باید مسئله کرونا و نیز مشکلات مالی را در نظر بگیریم. اکنون همه کشورها با کرونا مواجه هستند و مشکلات مالی هم گریبانگیر کشور ماست.

علی صانعی اظهارکرد: پیش‌تر هزینه بلیت سفر به یک کشور اروپایی حدود پنج میلیون تومان می‌شد که الان این رقم، چند برابر شده است. الان سفر به اروپا مانند سفر به برزیل شده و به جز هزینه اقامت، ۳۰ میلیون تومان برای هر نفر آب می‌خورد.

وی با بیان اینکه باید این هزینه‌های سنگین را مدیریت کنیم، اظهار داشت: برای آماده‌سازی حضور در جام جهانی، تنها باید برای دیدار با تیم‌هایی چون برزیل، اسپانیا و روسیه از کشور خارج شویم که ارزش این هزینه را داشته باشد.

صانعی افزود: دیگر نمی‌صرفد که برای دو بازی دوستانه، یک میلیارد تومان خرج کنیم. به نظرم بهترین روش برگزاری بازی‌های تدارکاتی این است که پس از مشخص شدن همه تیم‌های جام جهانی، شش تیم این رقابت‌ها تورنمنتی چندجانبه بگذارند و ما مبلغ یک میلیارد تومان را برای سه دیدار دوستانه مقابل تیم‌های بزرگ جهان هزینه کنیم.

سرمربی تیم فوتسال ادامه داد: دیگر نمی‌صرفد که برای دو بازی دوستانه، یک میلیارد تومان خرج کنیم. به نظرم بهترین روش برگزاری بازی‌های تدارکاتی این است که پس از مشخص شدن همه تیم‌های جام جهانی، شش تیم این رقابت‌ها تورنمنتی چندجانبه بگذارند و ما مبلغ یک میلیارد تومان را برای سه دیدار دوستانه مقابل تیم‌های بزرگ جهان هزینه کنیم.

سرمربی تیم فوتسال ابراز کرد: با بیان اینکه اکنون در استعدادیابی تیم ملی هم مشکل وجود دارد، خاطرنشان کرد: دیگر نمی‌توانیم بگوییم هیئت‌های فوتبال، بازیکنان مستعد را معرفی کنند، چون اگر آن بازیکن به تیم زیر ۲۰ سال اضافه شود، باید تست بدهد و هزینه‌هایی در پی دارد. همچنین قبلاً همزمان سه تیم در اردو حضور داشتند که به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، اکنون تنها یک تیم به اردو می‌آید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید