سرمربی تیم فوتبال پیکان: به برد مقابل سایپا امیدوارم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال پیکان با اشاره به دیدار این هفته مقابل سایپا، گفت: این بازی هم برای ما مثل دیدار‌های دیگر است و فقط سه امتیاز دارد، اما می‌خواهیم با ارائه یک بازی خوب و منطقی، سه امتیاز را بگیریم.

عبدالله ویسی افزود: به دیدار پیکان و سایپا، دربی خودروسازان هم می‌گویند، ولی دنبال این حواشی نیستیم، زیرا برای ما انجام یک بازی خوب و کسب سه امتیاز مهم است. باید مثل بازی با گل‌گهر یا ذوب‌آهن باشیم و همه تلاش‌مان را به کار بگیریم تا به پیروزی برسیم. فکر می‌کنم بازی راحتی در پیش نیست.

وی ادامه داد: سایپا در مشهد از شهرخودرو امتیاز گرفت آن هم در حالی که ضربه پنالتی‌شان توسط مهدی رحمتی مهار شد. همچنین با استقلال و سپاهان به تساوی رسیدند که نشان از قدرت بالای این تیم در بازگشت به لیگ می‌دهد. با این حال به برد مقابل سایپا امیدوارم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پاسخ به اینکه در وضعیت بازگشت موج دوم کرونا، چه نظری در مورد ادامه بازی‌ها دارد، اضافه کرد: ما از اول هم گفتیم لیگ به خاطر شیوع کرونا برگزار نشود، اما چون پیکان ته جدول بود، گفتند پیکانی‌ها به خاطر خودشان چنین حرف‌هایی می‌زند. حالا متاسفانه می‌بینیم که بازیکنان بازیکنان دو تیم گرفتار شده‌اند.

این مربی که سابقه قهرمانی در لیگ برتر را داراست، ادامه داد: شرایط تیم از نظر روحی خوب است. اتحاد خوبی بین بازیکنان و کادرفنی و مدیریتی وجود دارد و می‌خواهیم با استفاده از این شرایط، به کارمان ادامه بدهیم. در یک کلام بگویم محکوم به ماندن در لیگ برتر هستیم.

ویسی خاطرنشان کرد: متاسفانه می‌بینیم که بازیکنان بازیکنان دو تیم گرفتار شده‌اند. امیدوارم حال این بازیکنان مبتلا به کرونا هر چه زودتر خوب شود، چون منبع درآمدشان از فوتبال است. به هر حال، شرایط انجام بازی در این وضعیت سخت است و ممکن است حتی در آینده، با آسیب‌های جدی ببینند و آینده‌شان به خطر بیفتد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان یادآورشد: در شرایط فعلی همه باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم و بازی‌ها را ادامه بدهیم تا این فصل به پایان برسد. امیدوارم این شش بازی که تا پایان لیگ باقی مانده در صحت و سلامت برگزار شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید