سرمربی تیم مس رفسنجان: به خریدهایمان امیدوارم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان محمد ربیعی در مورد اینکه پیرامون خریدهای امسال مس رفسنجان انتقاداتی مطرح است، گفت: هرکاری در فوتبال، درجه منفی و مثبت دارد یعنی عده‌ای مخالف و عده‌ای موافق هستند. از ۱۰ سهمیه لیگ برتری، ۹بازیکن جذب کردیم.

محمد ربیعی در این باره اظهار کرد: مابقی را از سهمیه آزاد و لیگ یک جذب کردیم. نسبت به شرایطی که داشتیم به بازیکنانم امیدوار هستم. از طرفی شرایط بازار نقل و انتقالات امسال با تمام سال‌های قبل متفاوت بود.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان یادآورشد: به هرحال به خریدهایمان امیدوارم. عرضه و تقاضا باید با هم همخوانی داشته باشند. بازیکنان ما در بازی‌های تدارکاتی به هماهنگی بیشتری می‌رسند و امیدوارم در مسابقات امسال جواب بدهند.

ربیعی همچنین ادامه داد: با توجه به اینکه سال اول حضورمان است، خیلی از بازیکنان به اعتبار ما و مجموعه باشگاه در تیم حضور پیدا کردند. دو هدف را برای سال اول ترسیم کردیم.

وی تصریح کرد: همانطور که سال گذشته قرار بود برای صعود پروژه سه ساله داشته باشیم اما خدا کمک کرد و در سال اول صعود کردیم، امسال هم هدف اول ما ثبات است. اگر از در هدف اول زود عبور کنیم و بتوانیم تیم را به ثبات برسانیم، هدف دوم این است که رتبه محترمی را در لیگ برتر به دست بیاوریم.

ربیعی با اشاره به حضور مس در لیگ برتر ادامه داد: امسال اولین سال حضورمان در لیگ برتر است. به دنبال این هستیم که در سال اول تیم را به ثبات برسانیم. به خاطر تغییر محیطی که به وجود می‌آید مهمترین چالش تمام تیم‌های لیگ یکی، سال اول حضورشان در لیگ برتر است. سال سختی هم هست.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: لیگ برتر فضای متفاوتی نسبت به لیگ یک دارد. به دنبال این هستیم که در زمان کمتر از این تغییر محیط عبور کنیم. از طرفی تیم به فرصت بیشتری برای هماهنگی بیشتر نیاز دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید