سرمربی تیم فوتبال امید از علل شکست آن تیم در بغداد می گوید

سرمربی تیم فوتبال امید، مهدی مهدوی‌کیا، پس از شکست سه بر یک تیم فوتبال امید کشورمان مقابل عراق در نشست خبری، اظهار داشت: بازی خوبی بود. در ابتدای بازی غافلگیر شدیم و خیلی زود گل خوردیم. بعد از آن عراق توانست بازی را کنترل کند‌. در نیمه دوم توانستیم گل خورده را جبران کنیم‌ اما در ادامه روی یک ضربه کرنر گل خوردیم.

وی ادامه داد: روی غفلت گل دوم را خوردیم. گل سوم هم اشتباه صد در صد از طرف بازیکن خودمان بود. پس از آن گل بازی برای ما خیلی سخت شد. تیم عراق با جمع شدن در زمین خودش می‌خواست از ضد حملات استفاده کند. به این تیم تبریک می‌گویم و بازی خیلی خوبی برای ما بود.

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان درخصوص فایده بازی‌های دوستانه با عراق، توضیح داد: به این دلیل که بازی های تدارکاتی خیلی کمی داشتیم، می‌خواستیم از همه بازیکنان مان استفاده کنیم و به همین دلیل مقداری نظم بازی ما به هم خورد اما الان فهمیدیم چه بازیکنانی شرایط بهتری دارند و نقاط ضعف‌مان کجاست.

مهدوی کیا افزود: این دو بازی خیلی خوب بود. از فدراسیون فوتبال عراق تشکر می‌کنیم. این دو مسابقه هم قطعا به ما کمک خواهد کرد.

وی درباره اینکه شکست سه بر یک مقابل عراق در بازی‌های آینده خطرناک نخواهد بود، گفت: این یک بازی دوستانه بود و نظم تیم ما به دلیل تعویض های زیاد به هم خورد اما این مسابقه‌ به ما کمک خواهد کرد و قطعا در دیدارهای اصلی شرایط مان خیلی بهتر خواهد شد‌.

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان درخصوص اینکه در رقابت های قهرمانی آسیا امیدی به قهرمانی شاگردانش دارد، عنوان کرد: امید ما به بازی های آینده است‌. قطعا همه دوست دارند قهرمان شوند اما با این تیم جوان می‌خواهیم تجربه کسب کنیم زیرا هدف ما رسیدن المپیک پاریس است. با یک تیم جوان به ازبکستان می‌‌رویم تبعات این کار را هم پذیرفته ام و هر اتفاقی هم در این سه سال بیفتد، پای کار هستیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید