سرمربی تیم شهرخودرو، اسب و اصل و بالاخره بازی با فولاد خوزستان

سرمربی تیم شهرخودرو، داود سید عباسی، در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان اظهار داشت: بازی فردای ما با تیم خوبی به نام فولاد است که سه امتیاز بازی با توجه به شرایط جدول برایشان اهمیت ویژه ای دارد. از سوی دیگر این مسابقه فرصت مناسبی هم برای بازیکنان جوان ما است تا خودشان را نشان دهند.

سیدعباسی افزود: بازی فردا برای ما هم مهم است. بازیکنان جوان ما می‌خواهند توانایی‌های خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ نشان بدهند. البته لشکری از مصدومان داریم و البته فرصتی برای جوانان است.

وی درباره مصدومان تیمش گفت: شاید نام  چند بازیکن را‌‌‌‌‌‌‌‌ جا بیندازم، چون تعدادشان زیاد است. اما ربیع‌خواه، فلاحیان، نعمتی، احسان حسینی و حسین حیدری مصدومان ما هستند که حیدری هنوز وضعیتش مشخص نیست. محمد زاده هم مصدوم است. اگر جا نینداخته باشم همین نفرات مصدوم هستند. از کادر فنی هم ناصحی و سید صالحی هر دو محروم هستند.

وی در مورد اینکه آینده باشگاه شهر خودرو چه خواهد شد و شما با این تیم نتایج خوبی گرفتید، گفت: آدم به امید زنده است. اگر بخواهیم در حال بمانیم فقط خودمان را‌‌‌‌‌‌‌‌ اذیت می‌کنیم. باید از اتفاقات بد درس بگیریم و کنار بگذاریمشان. اگر امید و اراده‌ای هست که هست باید بگویم فوتبال خراسان پتانسیل این را‌‌‌‌‌‌‌‌ دارد که همزمان دو تیم در لیگ برتر داشته باشد با توجه به امکاناتی که دارد. در مورد شهرخودرو مسئولان باشگاه باید تصمیم بگیرند که تصمیم گرفته‌اند که فصل آینده با تمام قدرت ادامه بدهند و اینکه چه اتفاقی برای شهرخودرو رخ خواهد داد، کسی از آینده خود خبر ندارد.

وی درمورد اینکه خودیش با تیم ادامه خواهد داد یا نه گفت: قرارداد من تمام است و کسی از آینده خود خبر ندارد. اول فصل صحبت برای ادامه همکاری بود ولی اکنون باید منتظر بازی فردا بود.

وی در مورد اینکه وضعیت شهر خودرو به کجا خواهد انجامید، گفت:‌ این صحبت‌ها الان دیگر کمکی نمی‌کند. در مورد برنامه‌های مختلف بحث شده است. باشگاه اگر می‌خواهد حضور قوی در مسابقات فصل آینده داشته باشد باید کارشناسی شود تا ببیند چه اتفاقاتی رخ داده است و اگر قرار است نماینده استان خراسان شود باید ببینیم چه اتفاقاتی رخ داده، باید برای آینده درس گرفت، البته اگر اراده‌ای هست که امیدوارم باشد.

سید عباسی در مورد برگزاری مسابقه این تیم با فولاد که فردا قرار است در تهران برگزار شود، گفت: ورزشگاه ما معلوم شد که در کجا قرار است بازی کنیم؟ می‌گفتند پاس قوامین است، و می‌دانستم قرار است در تهران بازی کنیم، اما ظاهرا گفته می‌شود این بازی به ورزشگاه انقلاب کرج رفته، این تصمیمی است که باشگاه گرفته، برای ما دیگر فرقی نمی‌کند. زمین دستگردی هم خیلی خوب است. چمن خوبی دارد، ما مشکلی بابت زمین مسابقه نداشتیم، ورزشگاه ثامن هم چمن باکیفیتی داشت. هتلی که آنجا بود نزدیک ورزشگاه بود، بهانه‌ای نسبت به این موضوع نداریم. اگر هم می‌گفتیم در ورزشگاه امام رضا(ع) بازی کنیم، می‌گفتیم آخر چنین ورزشگاهی با چنین امکاناتی هست، حیف بود که در آنجا بازی نکنیم، که قسمت نشد. برای ما دیگر فرقی نمی‌کند، ما از اسب افتاده‌ایم، اصل نیفتاده‌ایم. سعی می‌کنیم فردا با تمام توان مقابل فولاد بازی کنیم. چون می‌دانم برای تیم‌های دیگر در جدول مهم است. اگر خودمان در این شرایط باشیم دوست داشتیم تیم‌های دیگر با تمام وجود بازی کنند. متعهد هستیم. بازیکنانمان هم امروز تمرین خوبی انجام دادند. فرصت خوبی برای جوانان است تا خودشان را نشان دهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید