سرمربی تیم سپاهان پیروزی تیمش را تحلیل کرد:

سرمربی تیم سپاهان محرم نویدکیا در نشست خبری پس از بازی با نفت مسجدسلیمان که با حساب ۳ بر صفر به سود تیمش به پایان رسید، اظهارکرد: دو نیمه متفاوت داشتیم. نیمه اول فوق العاده خوب بودیم و تمام فضاها را در زمین خیلی خوب پوشش دادیم و در درگیری‌‌‌های یک بر یک خیلی عالی بودیم و توپ‌‌‌های خیلی خوبی را از نفت گرفتیم و توانستیم خیلی خوب نیز از کناره‌ها اضافه شویم.

نویدکیا ادامه داد: در نیمه دوم بازی مخصوصا از سمت ما خیلی معمولی بود و بازیکنان فکر می‌کنم با این دید که نیمه اول سه بر صفر جلو یودیم و سه امتیاز را گرفته بودیم، بازی خیلی معمولی انجام دادند. این دیدگاه فوتبال جهان سومی‌است که ما در ایران داریم. از سال گذشته در حال تلاشم تا این دیدگاه را در بازیکنان تغییر دهم اما متاسفانه هنوز نتوانسته ام. متاسفانه نیمه دوم را از دست دادیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان، نویدکیا،  گفت: در نیمه دوم، تیم مان دو تکه شده بودند و وقتی توپ را لو می‌دادیم بازیکنان هجومی‌ما پشت تیم نمی‌آمدند و فاصله بین خط هجومی‌و دفاعی مان خیلی زیاد شده بود و این برای تیمی‌مثل ما اصلا خوب نبود و باید در این مورد خیلی صحبت و کار کنیم.

نویدکیا با اشاره به اتفاقاتی که پیرامون میزبانی نفت برای این بازی رخ داد نیز عنوان کرد: من هنوز پای انتقادم هستم و شاید گفتنم خیلی زیبا و جذاب نبود و با آرامش بیشتر درموردش صحبت می‌کردم. مسئولیت تیمی‌مثل سپاهان خیلی سخت است و این که تکلیف بازی مان مشخص نبود، معضل بزرگی برای ما بود و اگر در مورد سازمان لیگ و فدراسیون صحبت کردم، قصد جسارت نداشتم و فقط می‌خواستم بگویم باید از یک جایی شروع کنیم تا برنامه ریزی مان بهتر شود.

نویدکیا گفت: باید روز دوم آبان ماه را به تمام سپاهانی‌ها تبریک بگویم. روزی است که ما برای اولین بار پس از سال‌ها به جام باشگاه‌‌‌های جهان رفتیم. ولادت رسول اکرم (ص) را نیز تبریک می‌گویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید