سرمربی تراکتور راضی از تساوی مقابل ذوب آهن

 پس از تساوی بدون گل تراکتور مقابل ذوب آهن، ارطغرل ساغلام در نشست خبری اظهار داشت: قبل از هرچیزی باید به این اشاره کنم که با 7 امتیازی که در سه هفته اخیر گرفتیم، یک مقدار از رقیبان پایین جدولی فاصله گرفتیم. می‌دانستیم که امروز برای تساوی یا بردن ذوب‌آهن خیلی تلاش می‌کردیم. با توجه به اینکه پدیده هم امتیاز از دست داد و فجر هم باخت، هر امتیازی که از این بازی می‌گرفتیم برایمان مهم بود.

وی ادامه داد: بازی سختی بود. ذوب آهن تیم بسیار خوبی بود. اگر از دقایق آخر صرف نظر کنیم، بازی متعادلی را شاهد بودیم. باید اعتراف کنم که بعد از تعویض هایی هم که انجام دادیم، تعادل بازی به هم خورد، اما از بیرون آمدن با تساوی از این مسابقه سخت برایمان مهم بود. هفته بعد هم در حضور تماشاگران مان تلاش می‌کنیم یک بازی خوب را انجام دهیم و نتیجه خوبی بگیریم و این فصل سخت را یک مقدار آرام تر به پایان برسانیم.

سرمربی تراکتور تاکید کرد: رو راست باید بگویم که تراکتور در این فصل با مشکلاتی که داشت، سخت ترین فصل خود را سپری می‌کند. امیدوارم فصل را بدون کابوسی که داشتیم، به پایان برسانیم و امیدوارانه برای فصل بعد برنامه ریزی کنیم. به نظر من تماشاگران حق شان این است که یک مقدار بازی‌های آخر فصل را بدون دردسر تماشا کنند.

ساغلام در مورد جدایی پیمان بابایی گفت: تا این لحظه لیستی نداده‌ایم و تمرکزمان این است که تیم را در لیگ حفظ کنیم و بعد از آن با مالک باشگاه می‌نشینیم و برای فصل بعد و اینکه چطور تیم بسته شود، صحبت می‌کنیم. اصلا در این شرایط هیچ گونه لیستی در مورد نفرات ماندنی و خروجی نداریم، اما واضح می‌توانم بگویم طرفداران تراکتور امسال خیلی ناراحت شدند.

وی در مورد آفساید اعلام شدن گل ذوب آهن در این مسابقه عنوان کرد: من هنوز صحنه را ندیدم که بخواهم در مورد آن صحبت کنم. به هرحال در هفته‌های گذشته نیز برخی تصمیمات به ضرر بعضی تیم‌ها گرفته شد. در مجموع اشتباه داوری وجود دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید