سرمربی تراکتورسازی: تعطیلی لیگ باید کارشناسی شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ساکت الهامی‌سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریزبا بیان اینکه باید موضوع تعطیلی لیگ فوتبال ایران کارشناسی شود چون با سایر کشورها فرق می‌کند، گفت: در اروپا همه تیمها اسپانسر، تبلیغات، پخش تلویزیونی، فروش بلیت و فروش پیراهن دارند و مجبورند برای حقوقی که دریافت می‌کنند، ادامه بدهند.

ساکت الهامی‌اظهار کرد: کرونا نه تنها فوتبال بلکه در بحث‌‌‌های اقتصادی و زندگی روزمره زندگی را تحت شعاع خودش قرار داده است و باید از کادر درمانی و پزشکی کشور تشکر کنم که همچون یک سرباز برای مملکت شام خدمت می‌کنند.

الهامی‌با اشاره به اینکه در کشور هیچ بازدهی وجود ندارد و فقط مسابقات پخش مستقیم می‌شود و یک یا دو تیم از حمایت اسپانسر برخوردارند، افزود: چند نفر از این کادر درمان که در بیمارستان جان خود را به خطر انداختند، اینها شهیدان واقعی هستند، کرونا به ما انسانیت را یاد می‌دهد تا در کنار هم باشیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با تاکید بر اینکه شرایط برای مردم خیلی سخت است و برخی از خانواده‌‌‌های نمی‌توانند مراسم عزاداری و یابود را برای عزیزان از دست رفته خود برگزار کنند، تصریح کرد: بعضی دیگر از هموطنانمان نیز که قشر متوسط و ضعیف هستند در سختی زندگی خود را سپری می‌کنند. ان‌شالله به زودی این شرایط برای تمامی‌مردم دنیا تمام شود.

الهامی‌خاطرنشان کرد: برای اینکه دوباره استادیوم‌ها پر از تماشاگر شود و بازیهای از سرگرفته شود، تنها راه و چاره کار ماندن در خانه است و هیچ راهی برای ما نمانده است تا این زنجیزه انتقال بیماری قطع شود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در مورد اهداف تیم خودش در این مسابقه توضیح داد:«با شرایطی که تیم ما دارد، دنبال این هستیم که یک بازی با کیفیت ارائه دهیم و بعد با دست پر برگردیم. تمرینات خوبی را انجام داده ایم و به امید خدا بتوانیم مثل بازی قبلی بازی کنیم تا سه امتیاز بازی را بگیریم.»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید