سردار آزمون رسما لورکوزنی شد.

سردار آزمون رسما لورکوزنی شد. سردار آزمون در پیامی‌تصویری که صفحه رسمی‌باشگاه زنیت در توئیتر هم آن را منتشر کرده، با هواداران این تیم روسیه‌ای خداحافظی کرد.

آزمون به هواداران زنیت گفت: سلام عرض می‌کنم به هواداران عزیر زنیت. خواستم از شما بابت حمایت‌هایتان و اینکه مرا در این سه سال حضورم در زنیت تحمل کردید تشکر کنم. شما واقعاً از من حمایت کردید و به همین دلیل هم باید از شما تشکر کنم. من رابطه بسیار خوبی با هواداران و همه عوامل باشگاه زنیت داشته‌ام و خواهم داشتم. خیلی دوست ندارم خداحافظی کنم اما امیدوارم که یک روز به این تیم برگردم و روزهای خوشی که با این تیم داشتم ادامه دهم.

مهاجم تیم ملی کشورمان ادامه داد: برای زنیت در لیگ روسیه، لیگ قهرمانان و لیگ اروپا آرزوی موفقیت می‌کنم. از همه شما متشکرم و ممنون بابت همه خوبی‌هایی که در حق من داشتید. من تا جایی که جان در بدن داشتم برای زنیت تلاش و به وظیفه‌ام عمل کردم. شما بهترین هستید و همیشه در قلب من خواهید بود.

سردار در یک پیام تصویری دیگر خطاب به هواداران تیم جدیدش در بایرلورکوزن هم گفت: «سلام هواداران لورکوزن. خوشحالم که به بایرلورکوزن پیوسته‌ام. به زودی می‌بینم‌تان!»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید