سراج: چرا مطالبات بازیکنان صنعت نفت هنوز پرداخت نشده؟

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- بهنام سراج سرمربی صنعت نفت آبادان درباره پرداخت مطالبات بازیکنان صنعت نفت گفت: قرار بود بخشی از مطالبات بازیکنان پیش از تعطیلات عید نوروز پرداخت شود ولی باتوجه به شیوع کروناویروس و تعطیلی بانک‌ها این کار انجام نشد و فکر می‌کنم طی روزهای آینده و با از سرگیری فعالیت بانک ها، این مهم انجام شود.

بهنام سراج درخصوص تعطیلی لیگ بعلت شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: باتوجه به شیوع کروناویروس، به نظرم لیگ برتر تعطیل شود خیلی بهتر است و موافق ادامه لیگ نیستم.
سراج با بیان این که سلامتی بازیکنان و هواداران از فوتبال خیلی مهمتر است، افزود: همه چیز فوتبال نیست و سلامتی مردم در اولویت است. من فکر می‌کنم با این شرایط لیگ برتر تعطیل شود، خیلی بهتر است.

وی افزود: در مورد چگونگی اتمام لیگ نیز نیاز به یک تصمیم کلان است و یک مربی یا یک مدیرعامل به تنهایی نمی‌توانند در این زمینه تصمیم گیری کنند و باید کارکُشته‌‌‌های فوتبال، کارشناسان، مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ و حتی وزارت ورزش با برگزاری جلساتی و در نظر گرفتن تمام جوانب، به سود فوتبال در این زمینه تصمیم گیری کنند.

سراج عنوان کرد: حتی اگر بخواهیم بدون حضور تماشاگر، لیگ را برگزار کنیم، هیچ جذابیتی ندارد و به نظرم تیم صنعت نفت بدون هوادار هیچ است. هوادار تیم من، تمام تیم من است.

سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: مرتب تمرین می‌کنیم اما برخی بازیکنان در حدو اندازه نیم فصل اولشان نیستند؛ خودم می‌گویم طبیعی است اما حسم می‌گوید برخی بازیکنان‌مان با دل و جان دیگر کار نمی‌کنند. این مساله واقعا به من مربوط نمی‌شود و باید کارشناسی دقیق‌تر از سوی باشگاه شود و بازیکنانی که انگیزه ندارند خودم و باشگاه با آنها برخورد کنیم و اگر نمی‌توانند واقعا در خدمت تیم باشند کنارشان بگذاریم و با داشته‌هایمان به میدان برویم. بانفراتی که انگیزه دارند بازنده شویم خیلی بهتر است تا با نفرات قوی و بی انگیزه تا آخر مسابقات برویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید