سراج: انتظارات از تیم فوتبال صنعت نفت بالا رفته است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- بهنام سراج سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به برخی مشکلات مالی و اعتراض‌های مکرر بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت گفت: بازیکنان ما اخیرا پول گرفتند و دریافتی آنها به ۵۰ درصد رسیده است.

بهنام سراج افزود: فکر می‌کنم در روز‌های آینده هم بخش دیگری از پول بازیکنان پرداخت شود درست است زمانی از پرداخت‌ها عقب بودیم، ولی در حال حاضر وضعیت بهتر است و بازیکنان آرام‌تر شدند.

وی در مورد تجربه اولین سرمربیگریش در لیگ برتر فوتبال عنوان کرد: من بدشانس لیگ هستم دوست داشتم در مسابقات باشم اصلا به دنبال تعطیلی لیگ نیستم دوست دارم کار را ادامه و توانایی خود را نشان دهم.

سراج با اشاره به اینکه قطعا اگر توانایی نداشته باشم و نتوانم تیمم را اداره کنم فرقی با این تعطیلی ندارد، تصریح کرد: من مربی دست و پا بسته‌ای نیستم و برای تیم من هنوز می‌تواند اتفاقات بهتری رخ دهد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان یادآورشد: فاصله ما با تیم دوم جدول زیاد نیست و در کمتر از سه بازی می‌توان خیلی کار‌ها انجام داد. با این حال، باز هم هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست.

وی اضافه کرد: نیم‌فصل تمام شده است و برای حل این مشکل دیگر کاری از دستمان بر نمی‌آید. بازیکنان خوبی داریم و با همین نفرات تا پایان لیگ ادامه می‌دهیم، ولی برای فصل بعد مسئولان باید فکری به حال بدهی و پنجره بسته نقل‌و‌انتقالات کنند.

وی ادامه داد: قطعا قرارداد برخی بازیکنان به پایان می‌رسد و ما نمی‌توانیم آنها را به اجبار در تیم‌مان نگه داریم. در نتیجه برای بازیکنانی که از دست می‌دهیم به جایگزین نیاز داریم. متاسفانه می‌توانیم به همه تیم‌ها بازیکن بدهیم، ولی نمی‌توانیم بازیکن بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به اینکه قطعا آنها هم به فکر هستند چون می‌دانند بدون بازیکن نمی‌توان کاری کرد، تصریح کرد: انتظارات از تیم فوتبال صنعت نفت بالا رفته است و قطعا برای فصل بعد به تیم قوی تری نیاز داریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید