سراجی: متاسفانه سفره تیم فوتبال سایپا محدود است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهرداد سراجی مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: به بازیکنان تیم این نوید را داده‌ام اگر سایپا بتواند جزو ۴-۵ تیم اول لیگ قرار بگیرد پاداش ویژه و متممی‌در قرارداد آنها در نظر خواهیم گرفت.

مهرداد سراجی افزود: هرچند بی‌توجه به رتبه‌های بالای جدول نیستیم اما واقع‌بینی داریم. اگر در سال اول حضورم بتوانیم از رتبه چهاردهم به جایگاه هشتم، هفتم و یا حتی بالاتر برسیم دستاورد خوبی داشته‌ایم.

مدیرعامل باشگاه سایپا همچنین ابراز کرد: خوشبختانه باشگاه سایپا از لحاظ مالی وضعیت خوبی داشته و در مدتی که تراز مالی این باشگاه را بررسی کرده‌ام متوجه شدم تراز مالی باشگاه مثبت است.

سراجی ادامه داد: سفره باشگاه سایپا محدود است به حدی که بتواند از پس هزینه‌های خود برآید و ما استراتژی و راهبردمان همین است که در همین مسیر حرکت کنیم. امیدواریم در نهایت با لطف پروردگار در این مسیر موفق باشیم.

او درباره انتصاب خود به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه سایپای تهران اظهار داشت:‌ خیلی مشتاق بودم پس از مدت‌ها در ورزش کمکی به دوستان بدهم و از تجربیاتم در این حوزه استفاده کنم. در نهایت فرصتی پیش آمد تا به عنوان مدیرعامل در خدمت باشگاه سایپا باشم. امیدوارم بتوانم در این باشگاه سازنده و با قدمت موثر باشم.

وی با اشاره به حمایت خود از ابراهیم صادقی در تیم فوتبال سایپا گفت: صادقی سال گذشته تجربه خیلی خوبی را در رقابت‌های لیگ برتر به دست آورد و امسال هم با قوت قلب و انگیزه مضاعفی کارش را شروع کرده است. وی جزو چهره‌های خوشنام، جوان، با شخصیت و با صلابت مربیگری در فوتبال ایران است و احساس می‌کنم به عنوان یک مربی باوقار آینده خوبی در فوتبال ایران به عنوان سرمربی دارد.

سراجی افزود: هفته گذشته هم به عنوان عضو موظف هیأت مدیره در باشگاه سایپا منصوب شدم. همانگونه که می‌دانید سایپا باشگاه برنامه‌محور و سیستماتیکی است و من هم در همین چارچوب طبق راهبردهایی که به مدیریت کلان گروه خودروسازی سایپا تقدیم شده کار را پیش خواهم برد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید