سخنان مجیدی پس از پیروزی استقلال برابر شهرخودرو

پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل شهرخودرو در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فرهاد مجیدی سرمربی استقلال اظهار کرد:‌ شاگردانم بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتند. بازی طبق پیش بینی ما پیش رفت و قرار بود زود به گل برسیم.

وی افزود: موقعیت‌‌‌های زیادی داشتیم، به هر دو تیم خسته نباشید می‌ گویم، بازیکنانم خوب کار کردند. هم گلزنی کردند و هم کلین شیتی دیگر ثبت شد.

مجیدی در خصوص بازشدن پای ژستد به گل گفت: در همان بازی‌هایی که ژستد گل نزده بود هم از عملکردش راضی بودم و خیلی به ما کمک کرد. امیدوارم در بازی ‌های آتی هم گلزنی کند و همینطور مثمرثمر باشد.

مجیدی در خصوص حذف از لیگ قهرمانان آسیا گفت: مثل هواداران نگرانیم و فکر می‌کنم سردار آجورلو با درایتی که دارد می‌تواند موضوع را حل کند.

وی در خصوص عملکرد سلمانی گفت: این بازیکن وظایفش را به نحو احسن انجام داده، امین هم خیلی خوب تمرین کرده ولی متوجه شدیم که گویا شکایتی از امین قاسمی‌نژاد توسط شهرخودرو طرح شده که باعث شد ترجیح بدهیم ریسک نکنیم و او را بازی ندهیم.

مجیدی در خصوص حضور سعید عزت اللهی در استقلال گفت: یک هافبک خارجی تنها بازیکنی است که با وی صحبت کرده‌ایم. نه لیست مازاد داریم و نه هنوز می‌توانیم در خصوص خرید بازیکن جدید دیگر صحبت کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید