سخنان فان مارویک سرمربی تیم ملی امارات، پیش از بازی با ایران

 

سرمربی هلندی تیم ملی امارات متحده عربی، فان مارویک، در نشست خبری قبل از بازی گفت: دیدار برابر ایران سخت است و من چنین بازی‌هایی را به همین خاطر دوست دارم. تیم ملی فوتبال امارات تاکنون برابر ایران به پیروزی دست پیدا نکرده است و این باعث می‌شود تا ما برابر یک چالش بزرگ قرار گیریم.

فان مارویک ادامه داد: تیم ما در شرایط خوبی به سر می‌برد و آماده بازی برابر ایران هستیم. در دو بازی دیگر هم بخت با ما یار نبود. اگر بازی برابر سوریه  و لبنان ۱۰ بار دیگر تکرار شود قطعا در ۸ بار آن پیروز می‌شویم اما متاسفانه در این دو بازی پیروز نشدیم.

فان مارویک با بیان این که من به بازیکنان تیمم اعتماد دارم، خاطرنشان کرد: اگر واقعا به بازیکنانم اعتماد نداشتم در هلند باقی می‌ماندم. من دو بار حضور در جام جهانی را تجربه کرده‌ام و می‌خواهم سومین بار هم در این رقابت بزرگ‌ حضور یابم.

فان مارویک ادامه داد: امارات ۳۱ سال است که راهی جام جهانی نشده است و این روی اعتماد به نفس بازیکنان تاثیر گذاشته است. من اینجا هستم که تیم را به جام جهانی برسانم و اگر موفق نشوم به هلند برمی‌گردم. برای پیروز شدن در بازی‌ها نیاز به تلاش زیاد است. صرف نظر از نام ایران به دنبال پیروزی در این بازی هستیم. از بازیکنان می‌خواهم نهایت تلاش خود را به کار گیرند و در میدان بجنگند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید