ستاری: فدراسیون و سازمان لیگ سریعتر تکلیفمان را روشن کنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد ستاری بازیکن تیم فوتبال پیکان گفت: بهتر است که فدراسیون و سازمان لیگ خیلی زود اعلام کنند که بازی‌ها ادامه پیدا می‌کند یا اینکه تعطیل می‌شود، حداقل در این شرایط تکلیف خودمان را می‌دانیم.

محمد ستاری افزود: در این مدت فقط در خانه تمرینات محدودی انجام دادیم و فوتبالیست‌های ایرانی امکانات خانگی بازیکنان بارسا، رئال و دیگر تیم‌های مطرح دنیا را ندارند که بتوانند تمرینات متنوعی انجام دهند.

وی ادامه داد: اگر بازی‌ها ادامه پیدا کند، نیاز به پنج هفته بدنسازی داریم که در همین دوران هم احتمال مصدومیت بازیکنان زیاد است، در ضمن بازی‌ها هم فشرده برگزار خواهد شد که باز هم احتمال آسیب‌دیدگی بازیکنان بسیار زیاد است.

ستاری اضافه کرد: در این شرایط لیگ سال بعد هم بدون کمترین استراحت آغاز خواهد شد و ما باید دوباره برای فصل بعد بدنسازی کنیم. این شرایط سختی است که ایجاد شده و تمام لیگ‌های دنیا هم درگیرش هستند.

وی گفت: تا حالا چنین شرایطی را تجربه نکرده بودیم، حتی وقتی لیگ به پایان می‌رسد نهایت ۴ هفته استراحت می‌کردیم ولی الان دو ماه است که از تمرینات گروهی و بازی‌های رسمی‌دور هستیم و دلمان برای فوتبال و خیلی چیزهای دیگر تنگ شده است.

ستاری با بیان اینکه متاسفانه باشگاه‌ها و استخرها هم تعطیل هستند و شرایط بسیار سختی را تجربه می‌کنیم، ابراز کرد: انتظار ما این است که تکلیف‌مان را برای ادامه دادن یا لغو بازی‌ها روشن کنند.

وی با تاکید بر اینکه مسئله مهم این است که باید از این بلاتکلیفی خارج شویم، ادامه داد: الان تمام بازیکنان و مربیان منتظر هستند تا تکلیف قطعی لیگ مشخص شود و انتظار ما این است که از این بلاتکلیفی خارج شویم.

ستاری اظهار داشت: تعطیلی فوتبال خوشایند منِ بازیکن و جامعه نیست، اما باید حداکثر تمهیدات اندیشیده شود تا مربیان، بازیکنان و سایر عوامل تیم‌ها به ویروس کرونا مبتلا نشوند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید