ستاره فوتسال: کرونا بر تیم ملی فوتسال ایران تاثیر منفی گذاشت

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ستاره فوتسال ایران حسین طیبی گفت: من در هر کشوری که بازی کردم تلاش کردم که نماینده خوبی برای فوتسال ایران باشم، چون کل دنیا به فوتسال ما احترام می‌گذارند.

حسین طیبی اظهار کرد: من در روسیه و قزاقستان هم عملکرد خوبی داشتم، البته نمی‌دانم که حضورم در بنفیکا باعث می‌شود تا بازیکنان ایرانی دیگری به لیگ پرتغال بیایند یا خیر، چون هدف هر بازیکنی با بازیکن دیگر فرق می‌کند.

طیبی در پاسخ به اینکه کرونا چقدر روی کار تیم ملی تأثیر گذاشته است، ابراز کرد: کرونا کار تمام دنیا را عقب انداخته و تیم ملی فوتسال هم از این قاعده مستثنا نبود. البته قبل از ماجرای کرونا ما آماده‌سازی خوبی نداشتیم و از تمام تیم‌های آسیایی عقب افتاده بودیم. ما حتی فیفادی‌ها را هم از دست دادیم، اما پس از کرونا شرایط همه تیم‌ها یکسان شد.

وی ادامه داد: دو اردو را پشت سر گذاشتیم که اردوی اول با حضور بازیکنان جوان لیگ بود که ناظم الشریعه این فرصت را به آنها داد تا در تیم ملی خودشان را محک بزنند که کار بزرگی بود. در اردوی دوم هم بازیکنان باتجربه و بزرگ کنار جوان‌ها حضور داشتند.

ستاره فوتسال ایران تصریح کرد: امیدوارم شرایط خوب اردوی ما تداوم داشته باشد و بتوانیم در آینده از عناوین متعدد ایران در فوتسال آسیا و جهان دفاع کنیم و شرمنده مردم نشویم.

او در پاسخ به اینکه از چه زمانی قرار است به تمرینات بنفیکا اضافه شوی؟ یادآورشد: تمرینات یک هفته‌ای است که شروع شده، اما به خاطر کرونا و اینکه سفارت پرتغال تعطیل است نتوانستم ویزا بگیرم. تلاش می‌کنم تا هرچه زودتر ویزا را بگیرم و به تمرینات اضافه شوم، چون خیلی انگیزه دارم. در نهایت فکر می‌کنم تا ۱۰ روز آینده شرایط طوری فراهم شود که به پرتغال بروم.

ستاره فوتسال ایران یادآورشد: من تمام تلاش خود را می‌کنم تا هم خودم و هم تیم موفق شویم. البته این نکته را بگویم که چند تیم مثل بنفیکا، غیرت، بارسلونا و … تیم‌هایی هستند که از نظر قدرت در یک سطح هستند و فقط اسم آنها با هم متفاوت است. یعنی فرقی نمی‌کند که شما در کدام یک از این تیم‌ها بازی کنید

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید