سایت givemesport و ادعای توریست بودن تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر

اخیرا سایت انگلیسی givemesport به بررسی قدرت تیم‌های حاضر در جام جهانی قطر پرداخت و مدعیان قهرمانی را پیش‌بینی کرد. این رسانه انگلیسی از برخی تیم‌ها به عنوان تیم‌های توریست و بازدید کننده از قطر نام برد که تیم ملی کشورمان در این دسته قرار داشت.

givemesport با تیتر بررسی 32 تیم حاضر از مدعی تا توریست به ذکر قدرت تیم‌ها پرداخت و نوشت: در 4 دسته (مدعی، کاندید قهرمانی، سورپرایزکننده و توریست) می‌توان تیم‌ها را جداسازی کرد.

14010328000134 Test NewPhotoFree

تیم‌هایی مثل کاستاریکا، عربستان، کانادا، ایران، مراکش، قطر، تونس، کره جنوبی، استرالیا، آمریکا، مکزیک، غنا، ژاپن و کامرون در این دسته قرار گرفتند.

سایت givemesport تیم‌های اکوادور، ولز، لهستان، دانمارک، صربستان، سوئیس ، سنگال و اروگوئه‌ را در دسته سورپرایزکننده قرار داد و از تیم‌های کرواسی، پرتغال، هلند، بلژیک، انگلیس و اسپانیا به عنوان کاندیداهای قهرمانی در قطر نام برد.

14010312000397 Test NewPhotoFree
مسی که تابستان گذشته قهرمان کوپا آمریکا شد به همراه آرژانتین یکی از مدعیان اصلی جام جهانی قطر است

این رسانه انگلیسی از 4 تیم آرژانتین، آلمان، فرانسه و برزیل به عنوان مدعیان اصلی قهرمانی در جام جهانی 2022 قطر صحبت کرد و نوشت که لیونل مسی می‌تواند در زمستان این افتخار را بدست آورد و با جام از بازی ملی خداحافظی کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید