ساکت: سپاهان سال‌های سال چهره‌های فرهیخته‌ای را در خودش داشته

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: باشگاه سپاهان سال‌های سال چهره‌های بسیار فرهیخته‌ای را در خودش داشته، چهره‌های اخلاق مداری که امروز پیشکسوتان فوتبال هستند اما ستاره‌های اصلی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان شهیدان حسن قاضی، حسین ملاافضل، هاشمی، معینی، کاظمی، محسن خزایی، قدیریان و دیگر شهیدانی هستند که با اعتقاد به استقلال و حریت کشورشان توپ فوتبال را بر زمین نهادند و سلاح دفاع از حریم کشور را به دست گرفتند.

محمدرضا ساکت در مراسم تجدید میثاق با شهدا اظهار داشت: ایام سوگواری حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) و ۷۲تن از یاران با وفایشان و همچنین شهادت حضرت امام سجاد(ع) را خدمت همه عرض تسلیت دارم. به محفل میثاق با شهیدان بزرگوار انقلاب اسلامی، ۲۳هزار شهید استان اصفهان، شهدای مدافع حرم و به ویژه شهدای بزرگوار باشگاه فولادمبارکه سپاهان و تعزیت ایام شهادت اباعبدالله‌الحسین خوش آمدید.

مدیرعامل باشگاه سپاهان اضافه کرد: امروز تکریم ویژه جامعه ما به شهدای مدافع سلامت است. آنان که در خط مقدم مبارزه برای پیشگیری و درمان تلاش می‌کنند. امروز آمده‌ایم تا به آنان نیز تکریم کنیم. خانواده بزرگ فولاد مبارکه سپاهان اینجا حضور دارد تا تجدید میثاق داشته باشد و تکریم کند و عهد خویش را ببندد.

وی ادامه داد: مجتمع فولاد مبارکه خط مبارزه با تحریم، وابستگی و خط اول مبارزه اقتصادی و صنعتی با اتکا به پیشرفته ترین اندیشه‌ها، تفکرات، متخصصین و استانداردهای صنعتی یک پیشتاز بسیار موفق در عرصه ملی و بین المللی است و می‌طلبد که باشگاه فولاد مبارکه سپاهان نیز این چنین باشد.

ساکت همچنین در پایان صحبت هایش ادامه تکریم شهدا تصریح کرد: به روح همه این عزیزان، ۲۳هزار شهید استان اصفهان، شهدای مدافع حرم، شهدای مدافع سلامت و همه شهیدان انقلاب اسلامی، شهدای خدمت، دولت، محراب، آتشنشان، ناوچه دریایی، دفاع مقدس، انقلاب اسلامی، ترور و همه شهیدان، همه با هم صلواتی را تقدیم می‌کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید