ساکت الهامی: به نظرم می‎‌‌توانیم به جام جهانی برسیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ساکت الهامی مربی فصل گذشته تراکتور در رابطه با تغییر سیستم احتمالی تیم ملی در بازی با مالی گفت: ریتم بازی ما در بازی با مالی تغییر خواهد داشت. فوتبال روسیه مثل بلوک شرق است و نباید به آنها اجازه بازی داد.

ساکت الهامی اظهار کرد: تیم ملی مالی اگر با نفرات اصلی بیایند یک بازی فیزیکی و سخت خواهد بود. مالی می تواند انتخاب خوبی باشد. نمی دانم تیم اصلی آنها می‌آید یا خیر. تیم اصلی آنها که خیلی خوب است.

مربی فصل گذشته تراکتور ابراز کرد: چون ما در گروهمان با تیم هایی بازی داریم که مالی از نظر سرعت، قدرت و خلاقیت بهتر از همگروهی‌های ماست و در این مدت هر چقدر بیشتر بازی کنیم، بهتر خواهیم شد.

او سپس با تحسین سیستمی که اسکوچیچ انتخاب کرده، اضافه کرد:« اسکوچیچ فراتر از حد تصور کار کرد. آقای اسکوچیچ نشان داد که هوشمندانه و با مطالعه این سیستم را انتخاب کرده و بازی های لیگ را دیده است. این سیستم در کشور ما بازی نمی شود ولی انتخاب امیدوارکننده ای بود و به او تبریک می گویم.»

ساکت الهامی که در لیگ نوزدهم جایگزین دنیزلی شد و با این تیم به مقام قهرمانی جام حذفی دست یافت و موفق شد با این تیم به سهمیه آسیایی هم دست پیدا کند، درباره آینده تیم ملی گفت:« به نظرم ما می توانیم به جام جهانی برسیم. یک فوتبال قابل انعطاف در مورد سیستم و رعایت فاصله نفرات، چه در باکس دفاعی و چه شیفت شدن در عرض را دیدیم که خوب بود.»

ساکت الهامی با تمجید از نمایشی که تیم ملی داشت، افزود:« این سیستم، روشی جدید است و کار را برای پرس کردن سخت می‌کند. به همین دلیل بچه ها کمی تحت فشار بودند و این سیستم برای هماهنگی نیاز به زمان دارد انصافا فوتبال خوبی را بازی کردیم و اگر اینطور ادامه بدهیم، نویدبخش روزهای خوبی خواهد بود. این یک سیستم مدرن است که جای بحث بسیار زیادی دارد.»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید