ساکت الهامی از تیم جدیدش می گوید

در خصوص قبول هدایت تیم فوتبال هوادار تهران ساکت الهامی اظهار داشت: قبل از هرچیز از رفیق عزیز و برادر خودم رضا عنایتی تشکر می‌کنم که سال خیلی خوبی را برای تیم رقم زد. ان‌شاالله بتوانم راه او را که راه بسیار سختی است ادامه بدهم. قطعا سال پرفشار و پرچالشی در فوتبال کشور ما خواهد بود. جزو تیم‌هایی هستیم که چالش سختی را با تیم‌های بزرگ خواهیم داشت. امیدوارم بتوانیم با مسئولیتی که به گردن من گذاشته شده سرافراز باشیم و شرمنده این مجموعه خیلی خوب نشویم.

ساکت الهامی در مورد اینکه با کسب دو قهرمانی جام حذفی، انتظارات از او بالا رفته، عنوان کرد: قطعا همینطور است. این کار را سخت می‌کند. چالش سختی را انتخاب کردم و خیلی دوست داشتم در چالش دیگری خودم را آزمایش کنم. می‌دانم چقدر سخت است اما سختی‌ها مربی را آبدیده‌تر  و برای آینده امیدوار می‌کند. ان‌شاالله بتوانیم در این چالش سخت سربلند باشیم و نتایج خیلی خوبی بگیریم. علاوه بر نتایج خیلی خوب باید فوتبال با کیفیتی که تیم هوادار لایقش است را ارائه بدهیم تا تیم‌های دیگر احترام ویژه‌ای قائل شوند.

ساکت الهامی در خصوص دلیل انتخاب تیم هوادار، گفت: دلیل اصلی انتخابم، مدیریت باشگاه و عواملی که در این مجموعه حضور دارند، بود. آن‌ها کسانی هستند که به دنبال حاشیه نیستند. خودم هم دوست دارم سال بی‌حاشیه‌ای را دنبال کنم. امیدوارم در یک‌ مجموعه سالم، با هم بتوانیم کار سالم و شسته و رفته‌ای سالم انجام بدهیم و در خدمت به فوتبال مملکت خدمت سربلند باشیم.

ساکت الهامی در مورد اینکه در تیم‌های قبلی بازیکنان بزرگی به خاطر او حضور داشتند و آیا امسال نیز این اتفاق می‌افتد، اظهار داشت: هوادار تیم خوبی است. اول از همه باید بازیکنانی که قرارداد دارند و باشگاه صلاح می‌داند را حفظ کنیم. بعد ببینیم در کجا کمبود داریم. بازیکنانی شناخته شده‌ای هستند که اگر بتوانند با شرایط ما خودشان را وفق بدهند، قطعا از آن‌ها استفاده می‌کنیم. امیدوارم بتوانیم سال خیلی خوبی را باهم رقم بزنیم. سالی که همه در پایان از سختی آن، با شیرینی یاد کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید