سامان قدوس: به اعضای تیم آمیان اعتماد کامل دارم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سامان قدوس مهاجم آمیان فرانسه با بیان اینکه ما تیم بسیار خوبی هستیم و فقط در جایگاهی که باید باشیم، قرار نداریم، گفت: به اعضای تیم آمیان اعتماد کامل دارم و فکر می‌کنم به جایگاه خود می‌رسیم.

سامان قدوس در پاسخ به این پرسش که آیا نگران شرایط تیم آمیان هستید؟ با شاره به اینکه البته که نگران هستم، اما استرسی ندارم، اظهار کرد: استرسی ندارم و بازی به بازی پیش می‌رویم. این مهمترین مسئله است. می‌توانیم بابت سرنوشت‌مان خوشحال باشیم، اما باید روی بازی آینده برابر تیم آنژه تمرکز کنیم.

این بازیکن با تاکید بر اینکه سرنوشت خوبی خواهد بود اگر برنده این بازی شویم، تصریح کرد: می‌خواهیم برنده هر بازی باشیم، اما کار سختی است. در خانه خوب هستیم و امیدوار هستیم حریفان را شکست دهیم.

وی یادآور شد: همیشه برابر تیم‌های خوب، عالی هستیم، اما زمانی که باید مقابل تیم‌هایی با قدرت کمتر بهتر باشیم، خودمان را گم می‌کنیم. باید خیلی بهتر بازی کنیم، زیرا فقط ۱۰ بازی در لیگ دسته‌اول فراسه برای آمیان باقی مانده است.

وی که پیش از پیوستن به آمیای فرانسه در اسپانیا با اوئسکا قرارداد داخلی امضا کرده بود با شکایت این باشگاه از سوی فیفا به محرومیت ۴ ماهه و پرداخت جریمه ۴ میلیون یورویی محکوم شد. باشگاه اوسترشوندس سوئد نیز از فعالیت در دو پنجره نقل‌وانتقالاتی محروم شد. پس از شکایت باشگاه اوسترشوندس و سامان قدوس روز گذشته جلسه CAS با حضور سامان قدوس، برادرش به عنوان شاهد و نمایندگان باشگاه‌های سوئدی و اسپانیا به مدت ۶ ساعت برگزار شد.

او در این جلسه بر خلاف اظهارات پیشین خود در فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) گفت: من برای امضای قرارداد با اوئسکا تحت فشار قرار گرفته بودم و نمی‌دانستم قراردادی میان اوسترشوندس و این باشگاه اسپانیایی وجود دارد.

سامان قدوس همچنین اعلام کرد در زمان بازدید از باشگاه اوئسکا برادرش و یک مدیر برنامه فوتبال اهل اسپانیا (پینا) او را همراهی می‌کردند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید