سامانه مجازی معاملات ملک رونمایی شد؛ فست ملک

رییس اتحادیه مشاوران املاک خبر داد: به دنبال۲ سال کار کارشناسی درخصوص استفاده از فضای مجازی در بحث خرید و فروش املاک، ازامروز سامانه «فست ملک» زیر نظر اتحادیه املاک رونمایی شد

سرویس اقتصادی صدای معتمد -حسام عقبایی گفت: خوشحالم به اطلاع برسانم از امروز سامانه ملی در زیرمجموعه املاک و مستغلات برای ارایه خدمات فضای مجازی به مردم به نام فست ملک رونمایی شد.

رییس اتحادیه مشاوران املاک افزود: سامانه فست ملک به سامانه اطلاعات املاک و مستغلات اضافه شده است که با توجه به رشد فضای مجازی و اپلیکیشنها و نرم افزارهایی که در مشاغل مختلف ایجاد شده و نگاه به این ابزارها با توجه به رشد و تکنولوژی وجود دارد در نظر داریم این ابزارها که در نگاه سنتی تهدید محسوب می‌شود را تبدیل به فرصت کنیم.

وی ادامه داد: رشد فضای مجازی نباید منجر به آسیب به فضای سنتی شود. البته نمی‌توان با تکنولوژی مبارزه کرد بلکه می‌توان سبک و سیاق و مطالبه گریمان به سمت و سویی باشد که این سایتها و اپلیکیشنها به نحوی با اتحادیه‌های صنفی تعامل داشته باشند.

وی با اشاره به حضور چشمگیر سایتهای مجازی در نمایشگاه املاک و مستغلات گفت: در نمایشگاهی که سال گذشته برگزار کردیم حضور چشمگیر سایتهای مجازی را شاهد بودیم. در این راستا با یک کار تحقیقاتی ۲ساله با سازمان راهبر، برای اولین بار در کشور پیشرو شدیم و ارایه خدمات تکنیکال و فضای مجازی را از طریق سامانه اطلاعات املاک و مستغلات که یک سامانه امن و بدون حفره و زیر ساختار مدیریت دولتی و حاکمیتی است قرار دهیم و این خدمات از طریق اتحادیه کشوری مشاوران املاک ارایه شوند که هم مشاوران املاک اعتماد کنند و هم مردم.

عقبایی ادامه داد: فست ملک هیچ نوع محدودیتی ندارد و علاوه بر مشاوران املاک، مردم هم در سراسر کشور به آن دسترسی دارد و می‌توانند املاک خود را در این سایت برای فروش قرار دهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید