ساحل نبیلی: دیگر در لیگ کشتی شرکت نمی‌کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ساحل نبیلی رئیس هیات کشتی قائمشهر در خصوص برگزاری لیگ برتر کشتی گفت: این مسابقات خروجی ندارد، فقط رزومه‌ای است برای یک نفر. این لیگ اگر برگزار هم نمی‌شد همین افراد به تیم ملی دعوت می‌شدند.

ساحل نبیلی با بیان اینکه اسپانسر هم دلی برای کشتی کار می‌کند، اظهارکرد: ما منتظر هستیم این لیگ تمام شود و برای فصل بعد کلاهمان هم باد ببرد در لیگ شرکت نمی‌کنیم.

وی در خصوص اظهارات رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی در رابطه به ظلم انجام شده به کشتی‌گیران تیم استقلال اظهار داشت: نصیرزاده را وقتی مسئول سازمان لیگ کردند شرح وظایفش را به او نگفتند که باید بی طرف باشد.

ساحل نبیلی تصریح کرد: او کلا معنی ظلم را نمی‌داند. اگر رضایتنامه نداده‌ایم ظلم کرده‌ایم؟ اگر تیمی‌رضایتنامه می‌خواست باید خودش اقدام می‌کرد، استقلال باید برای رضایتنامه این کشتی‌گیران به صورت مکتوب درخواستش را برای ما می‌فرستاد و اگر نیاز نداشتیم رضایتنامه کشتی‌گیران را صادر می‌کردیم.

وی در رابطه با رفتارهای رئیس سازمان لیگ عنوان کرد: او می‌خواهد فینال را بین استقلال و بازار بزرگ برگزار کند. این لیگ برای هیچ کس هیچ سودی ندارد به غیر از او که برای خودش رزومه جمع می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند و برای پست و مقام هر کاری را انجام می‌دهد. او می‌خواهد یک فدراسیون را به ریاست بگیرد. از الان باید همه قانون‌های آن فدراسیون را به صورت رفاقتی حل کنند.

ساحل نبیلی افزود: وقتی قانون وجود دارد و صراحتا در آن ذکر شده که باید رضایتنامه برای کشتی‌گیران از سوی هیأت کشتی صادر شود، کدخدامنشی چه معنی دارد؟ فقط باید قانون اجرا شود. فکر می‌کنم نصیرزاده رئیس شورای حل اختلاف است تا سازمان لیگ. حاج آقا نیا را رضایتنامه‌اش را کرمان صادر کرد در صورتی که همه کارشناسان می‌گفتند این کشتی‌گیر باید به قائمشهر برود. ما وقتی سینا غلامی‌را نیاز نداشتیم رضایتنامه او را صادر کردیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید