زین الدین زیدان:بازیهای سختی پیش رو داریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید در مورد استفاده از سیستم چرخشی و ال کلاسیکوی پیش رو گفت: برخی بازیکنان نمی‌توانند استراحت کنند اما بازیهای سختی پیش رو داریم.

زین الدین زیدان اظهار کرد: هر سه روز یک بازی داریم اما نمی‌توانیم بهانه ای داشته باشیم. باید با قدرت روی بازیهای بعدی و کسب پیروزی تلاش کنیم. سعی می‌کنیم که آماده باشیم. اختلاف تا بازی شنبه کم است و ببینیم چه خواهد شد.

وی همچنین در مورد شکست رئال مادرید مقابل شاختار صحبت کرد و افزود: شروع بدی در این بازی داشتیم. نیمه اول خیلی بد بود. به نظرم بازیکنان مقصر نبودند چرا که درون زمین می‌دویدند اما آن طور که می‌خواستم، نبودند و وقتی که تیم مطابق دلخواه مربی نباشد، او مقصر است.

زین الدین زیدان ادامه داد: در نیمه دوم واکنش نشان دادیم چرا که لیاقت این اختلاف گل را نداشتیم. چنین شرایطی برای تیمی‌نظیر رئال مادرید ناراحت کننده است. من مقصر هستم و وظیفه ام این است که راهکاری پیدا کنم تا این اتفاقات رخ ندهد. به تلاش ادامه می‌دهم و سعی می‌کنم که راهکار مناسبی پیدا کنیم.

سرمربی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید تصریح کرد: به نظرم اعتماد به نفس تیم کافی نبود و مطابق انتظار بازی نکردیم. در نیمه دوم بهتر شدیم اما نتوانستیم کار را به تساوی بکشانیم و شکست خوردیم

زین الدین زیدان همچنین در پایان صحبت هایش با تاکید بر اینکه به هواداران رئال مادرید وعده می‌دهم که این مشکل را حل می‌کنم خاطرنشان کرد: توانایی حل این مشکلات را دارم و برایش تلاش لازم را می‌کنم. می‌خواهم راهکاری برای آن پیدا کنم. باید به خوبی آماده بازیهای بعدی شویم. این دومین شکست ما بود. خوشحال نیستیم اما ناامید نمی‌شویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید