زنگنه: قرارداد ۷۰۰ صفحه ای با توتال بدون اشکال تایید شد

اخبار اقتصادی پایگاه خبری صدای معتمد – بیژن نامدار زنگنه از تایید قرارداد با توتال توسط دادستان کل کشور خبر داد و افزود: دادستان محترم کل کشور به همراه دو تن از معاونین خود متعهدانه و با ریزبینی و سخت گیری متن قرارداد فوق را بررسی کردند و این امر برای ما دلگرمی‌شد که با دقت این قرارداد را تایید کردند.

زنگنه: قرارداد هفتصد صفحه ای با توتال بدون اشکال تایید شد

وزیر نفت که در گفتگو با خبر رادیو سخن می‌گفت اضافه کرد: بابت تاییدنهایی قرارداد فاز یازده پارس جنوبی خرسندم و با تایید این قرارداد یک نفس راحت کشیدم و خدا را شکر کردم.

زنگنه با اعلام این مطلب که دادستان کل کشور به همراه دو معاون خود متعهدانه و با سختگیری و ریزبینی متن قرارداد را بررسی کردند، گفت: این برای ما سبب دلگرمی‌شد که با این دقت، ریزبینی و سختگیری این قرارداد تایید شد.

زنگنه اظهار داشت: این قرارداد به مدت بیست روز در هیئت عالی نظارت بر منابع نفتی در سطوح مختلف بررسی شد،همچنین کارگروههای مختلف آمدند، در مجلس جلساتی گذاشتند،افراد بسیاری رفتند و آمدند و در نهایت این قرارداد تایید شد.

وزیر نفت بطور ضمنی از انتقادات جهت دار و مغرضانه گلایه کرد و افزود: برای نهایی کردن متن قرارداد جدید نفتی مصوب دولت،یکسال زمان صرف شد. قرارداد فاز یازده پارس جنوبی دوازده تیر به امضا رسید،یعنی تقریبا حدود یک ماه پیش و با وجود آن که یک ماه از امضای قرارداد فاز یازده پارس جنوبی سپری شده و تمام مراحل آن به تایید رسیده و روسای کمیسیونهای مجلس آن را امضا و تایید و تحسین کردند،باز عده ای دست از انتقاد برنداشتند.

زنگنه در پایان افزود: خوشحالم که با وجود همه بررسی‌ها، یک قرارداد در حدود هفتصد صفحه ای بدون اشکال و ایرادی تایید شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید