زنوزی: گران‌ترین بازیکن ما در فصل گذشته رشید مظاهری بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور تبریز در خصوص آخرین وضعیت شکایت باشگاه تراکتور از رشید مظاهری گفت: کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال همچنان در حال بررسی پرونده رشید مظاهری بوده و هنوز حکم خود را صادر نکرده است.

محمدرضا زنوزی اظهار کرد: اینکه می‌گویند ما در مقابل جذب دروازه‌بان استقلال از شکایت‌مان علیه رشید مظاهری صرف نظر می‌کنیم، درست نیست و من این را تکذیب می‌کنم. ما اصلاً حسینی را نمی‌خواهیم.

وی افزود: آن مدیر برنامه‌ای که گفتم، بازیکنان را به یک باشگاه در اروپایی در بلژیک می‌برد و سپس آنها را به صورت قرضی به ایران برمی‌گرداند و برای آنها قرارداد ارزی با باشگاه‌های داخلی می‌بندد. آیا کسی نیست که به این مسائل رسیدگی کند؟ نمی‌دانم که برای اینها از لفظ دلال استفاده کنم ایجنت؟

زنوزی ابراز کرد: سال گذشته یک فردی مسئول نقل و انتقالات تراکتور بود که تلاش می‌کرد قرارداد بازیکنان را کاهش بدهد، نه اینکه بالا ببرد. او امسال از باشگاه ما رفته و دیگر با او همکاری نداریم، اما کار کردن با این مدیربرنامه‌ها راهکار خودش را دارد.

مالک باشگاه تراکتور تبریز خاطرنشان کرد: من به عنوان بخش خصوصی می‌دانم که چطور باید با این مدیربرنامه‌ها همکاری کنم. دلال باید به نفع من کار کند. اگر او به ضرر تراکتور کار کند، ما با او کار نمی‌کنیم.

او تصریح کرد: قراردادهای سال گذشته تراکتور را بررسی کنید، کل قرارداد بازیکنان ما حدود ۱۷،۱۸ میلیارد تومان بود. اگر ما همین تیم را امسال می‌بستیم، باید به لطف ارقام ایجاد شده توسط این آقایان،۱۵۰ میلیارد تومان خرج می‌کردیم.

وی افزود: گران‌ترین بازیکن ما در فصل گذشته رشید مظاهری بود که قراردادی به ارزش ۲٫۵ میلیارد تومان با ما امضا کرد. بحث قرارداد اشکان دژاگه و مسعود شجاعی متفاوت است، چون در قرارداد این بازیکنان مباحث اسپانسری نیز وجود دارد.

زنوزی ادامه داد: البته قرارداد این بازیکنان ریالی است. اگر قیمت ارز نسبت به سال گذشته دو برابر شده، قیمت بازیکنان به ۸ برابر فصل گذشته رسیده است. چه کسی به این مسائل رسیدگی می‌کند؟ چه کسی قیمت‌ها را بالا برده است؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید