زنوزی: سال گذشته تیم ما باید قهرمان می‌شدیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور درخصوص خصوصی سازی باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: خیلی سخت است، من یکی، دو بار گفته‌ام، اگر این دو باشگاه را واگذار نکنند، به ضرر هواداران و خود باشگاه‌هاست.

محمدرضا زنوزی افزود: الان به این دو باشگاه دو استادیوم داده‌اند، ولی من مقابل اموال مولدی که هر روز سود کارخانه‌هایش به حساب تراکتور می‌آید را به نام باشگاه زدم تا تیم سرپا بایستد. با این کار باشگاه تراکتور را چند قدم از نظر اقتصادی جلو انداختم. وقتی این اتفاق می‌افتد، باشگاه می‌تواند بازیکنان بهتری بگیرد و امکانات خوبی ایجاد کند که تمام اینها در نتایج تأثیرگذار است.

وی ادامه داد: دو سال است که تراکتور را در اختیار داریم و همه می‌بینند که ما باکیفیت‌ترین بازیکنان را جذب کردیم و امکاناتی داریم که بسیار خاص است و در کمتر باشگاهی در ایران شاهد آن هستیم،‌ مثل پرواز چارتر و هتل اختصاصی.

زنوزی تصریح کرد: به نظر من این دو باشگاه هیچوقت از نظر حساسیت و چیزهای دیگر مهم‌تر از تراکتور نیستند. دلیل اینکه می‌گویم این دو باشگاه خصوصی نمی‌شوند، این است که آقایانی که در وزارت ورزش و جاهای دیگر نشسته‌اند خودشان دوست ندارند این باشگاه‌ها خصوصی شوند،‌ وگرنه این دو باشگاه، از تراکتور حساس‌تر نیستند و در بهترین حالت شرایطی مساوی با باشگاه ما دارند.

وی در پاسخ به اینکه در دو سال گذشته چند میلیارد در باشگاه تراکتور هزینه کرده‌اید؟ ابراز کرد: دقیقاً خاطرم نیست، یک‌بار گفتم ۱۱۰ میلیارد تومان در این دو سال هزینه کردم، اما بعدش که حساب کردیم، متوجه شدیم خیلی کمتر از این حرف‌هاست. بعد از آن هم حساب کردیم که شاید ما به لحاظ هزینه سومین یا چهارمین باشگاه ایران باشیم.

زنوزی درخصوص قهرمانی در جام حذفی یادآورشد: سال گذشته باید قهرمان می‌شدیم، ولی یکسری اتفاقات باعث شد این مهم میسر نشود و تیم به حاشیه برود. امسال هم با آوردن دنیزلی قصد داشتیم کار بزرگی را شروع کنیم، ولی متأسفانه در میانه راه با زلزله‌ای که در تبریز آمد، این مربی نتوانست در این شهر بماند. مجبور شدیم با او خداحافظی کنیم و ساکت الهامی‌را که قبلاً با دنیزلی کار کرده بود به‌عنوان سرمربی تراکتور انتخاب کردیم. خوشبختانه هم توانستیم سهمیه را بگیریم و هم قهرمان جام حذفی شویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید