زنوزی: برای ریشه کن کردن فساد باید از خودمان شروع کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور گفت: باعث و بانی یکسری از مشکلات من هستم. هیچوقت مسئولیت اشتباهات خودم را گردن دیگران نمی‌اندازم. من خیلی اشتباه کردم.

محمدرضا زنوزی اظهار کرد: اگر الان بگویم مدیرعامل یا بازیکن و مربی اشتباه کرده است،‌ دیگر نمی‌توانم پیشرفت کنم. مقصر اصلی‌ خیلی از اشتباهات من هستم؛ چه در انتخاب مربی و چه تصمیمات مدیریتی.

وی افزود: هر کسی در مورد فساد و سلامت صحبت می‌کند اول باید از خودش شروع کند. من تنها کسی هستم که در بعضی از جاها خودزنی کردم. در پرونده‌های بازیکنان خارجی افشاگری کردم که به ضرر خودم و باشگاهم بود و گفتم که سر من کلاه رفته است و شما مواظب باشید.

زنوزی ادامه داد: از فدراسیون و تمام باشگاه‌ها هم خواستم که در پرونده‌های خودشان بازنگری کنند و از این به بعد هم دقت کنند. در این مورد حرف‌هایی داشتم که زدم و همه هم در جریان هستند. پس من الان پرونده‌های خارجی را با داخلی جدا می‌کنم.

او گفت: یک بحث‌هایی هم بود که فلانی چند بازیکن داخلی و خارجی را به باشگاه ما آورده و حتی سرمربی و بازیکن تیم ما هم از او اسم بردند، ولی من نمی‌خواهم اسمی‌ببرم. حتی گفتند که این آدم بازیکنان خارجی را هم آورده، در حالی که او اصلاً در مورد بازیکنان خارجی ورود نکرده و بلد هم نیست.

زنوزی او یادآورشد: من با سوابق افراد که قبلاً چه کردند، کاری ندارم، ولی وقتی از کسی دفاع می‌کنم، یعنی از عملکردش از روزی که با من شروع کرده دفاع می‌کنم. بله! یک عده از بازیکنان داخلی را این آقا به باشگاه ما آورده و قراردادهای آنها هم مشخص است.

محمدرضا زنوزی در پایان خاطرنشان کرد: شما مقایسه کنید قرارداد بازیکنان ما را با قرارداد همتای خودشان در تیم‌های دیگر. ببینید چه قراردادهایی با چه قیمت‌هایی بسته شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید