زنده روح: قلعه نویی تیم را به هماهنگی می‌رساند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمدرضا زنده روح بازیکن تیم فوتبال گل گهر در مورد کسب دو پیروزی در دو بازی با امیر قلعه نویی و امیدواریش به ادامه این روند خوب گل گهر گفت: ما هدف گذاری خاص خودمان را داریم و بازی به بازی جلو می‌رویم و به نتایج قبلی تیم‌‌‌های دیگر کاری نداریم. بازی خودمان را انجام می‌دهیم و خیلی امیدواریم همین روند خوب خودمان را ادامه بدهیم تا بتوانیم به آن جایگاهی که شایسته تیم گل گهر است برسیم.

احمدرضا زنده روح درباره صدرنشینی گل گهر توضیح داد: اتفاق خیلی خوبی برای گل گهر است. چه یک هفته چه چندین هفته در صدر جدول باشیم، برای تیم ما خیلی خوب است. این را خوب می‌دانیم که نباید این صدرنشینی در اول فصل ما را گول بزند. ما باید در بازی‌‌‌های دیگر با قدرت انجام وظیفه کنیم تا این صدرنشینی که لیاقتش را داشته ایم حفظ کنیم تا ثابت کنیم تیم خوب، با شخصیت و قابل احترامی‌هستیم.

بازیکن تیم فوتبال گل گهر درباره شرایط اینروزهایش گفت:” دو هفته است تمریناتمان را شروع کرده ایم. شرایط خیلی خوب است. تغییرات خوبی در تیم داشتیم. طبیعی است که زمان نیاز است که به آشنایی و هماهنگی کامل برسیم. بچه‌ها تلاش زیادی را زیر نظر کادرفنی انجام می‌دهند تا بتوانیم فصل را خوب شروع کنیم. وضعیت خودم خداراشکر خوب است و تمام تلاشم را انجام می‌دهم که بتوانم مثمرثمر باشم.”

وی در مورد پاس گلی که به گادوین منشا داد نیز گفت: ما در تمریناتی که در طول هفته انجام دادیم، روی ضربات ایستگاهی تمرین داشتیم و خدا را شکر می‌کنم که توانستم برای تیمم مثمر ثمر بودم و امیدوارم باز هم بتوانم به گل گهر در بازی‌‌‌های آینده کمک کنم.

زنده روح درباره فصل گذشته هم گفت:” فصل خوبی برایم بود. با همه سختی‌ها و فشاری که بود اما از لحاظ آماری و فوتبالی سال خوبی برای من رقم خورد. در نیم فصل که به گل گهر آمدم تیم در شرایط خوبی نبود و با تلاش بچه‌ها و مجموعه گل گهر توانستیم نتایج خوبی بگیریم. “

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید