زنده‌روح: مذاکرات مثبتی با باشگاه گل‌گهر داشتم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمدرضا زنده‌روح هافبک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در مورد ادامه همکاری با تیم گل‌گهر سیرجان گفت: واقعا هنوز چیزی معلوم نیست. اول باید با باشگاه صحبت کنم و بعد تصمیم بگیرم که بمانم یا جدا شوم.

احمدرضا زنده‌روح افزود: با باشگاه صحبت‌هایی انجام دادم که خدا را شکر مثبت بوده، با این حال هنوز نتوانستم به صورت حضوری با مدیران باشگاه دیدار کنم. فعلا نمی‌توانم در این مورد صحبتی داشته باشم و باید ببینیم در ادامه چه اتفاقاتی می‌افتد.

با باشگاه صحبت‌هایی انجام دادم که خدا را شکر مثبت بوده، با این حال هنوز نتوانستم به صورت حضوری با مدیران باشگاه دیدار کنم. فعلا نمی‌توانم در این مورد صحبتی داشته باشم و باید ببینیم در ادامه چه اتفاقاتی می‌افتد. در خصوص پایان فصل نوزدهم به همراه تیم گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: نیم فصل دوم سختی را در کنار گل‌گهر بودم. به خاطر جایگاه و شرایطی که تیم داشت حساسیت زیادی روی ما بود و خدا را شکر توانستیم با همه سختی‌هایی که وجود داشت و اتفاقاتی که افتاد در لیگ برتر حفظ سهمیه کنیم و تیم را نگه داریم.

وی با بیان اینکه فکر می‌کنم به هدفی که مدنظر همه ما بود رسیدیم واین اتفاق خوشایندی برای تک تک ما بود در مورد اینکه پیشنهادات دیگری برای فصل آینده دارد، گفت: پیشنهاداتی دارم اما اولویتم گل‌گهر است. اول باید با باشگاه صحبت کنم و بعد از آن تصمیم بگیرم.

زنده‌روح در مورد کار کردن با مجید جلالی عنوان کرد: مجید جلالی مربی باتجربه‌ای است. او زحمات زیادی کشید و کار کردن با او برای من تجربه خوبی بود. امسال هم امیدوارم اگر در خدمت امیر قلعه‌نویی بودم بتوانم از تجربیات او استفاده کنم. قلعه‌نویی نیاز به تعریف و تمجید من و امثال من ندارد. امیدوارم امسال اتفاقات خوبی برای باشگاه گل‌گهر و مردم سیرجان بیفتد.

هافبک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در مورد ادامه همکاری با تیم گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: واقعا هنوز چیزی معلوم نیست. اول باید با باشگاه صحبت کنم و بعد تصمیم بگیرم که بمانم یا جدا شوم.

زنده‌روح با باشگاه صحبت‌هایی انجام دادم که خدا را شکر مثبت بوده، با این حال هنوز نتوانستم به صورت حضوری با مدیران باشگاه دیدار کنم. فعلا نمی‌توانم در این مورد صحبتی داشته باشم و باید ببینیم در ادامه چه اتفاقاتی می‌افتد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید