زنده‌روح: سپاهان آن سپاهان همیشگی که همه فکر می‌کردند نبود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمدرضا زنده‌روح هافبک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در مورد بازی خانگی این هفته مقابل شهرخودرو مشهد گفت:‌ برای ما همه بازی‌ها سخت است. شرایط‌مان طوری است که باید از همه بازی‌ها نتیجه و امتیاز بگیریم.

احمدرضا زنده‌روح اظهارکرد: متاسفانه بازی قبلی را از دست دادیم اما باید از امروز عزم خودمان را جزم کنیم، بهتر و بیشتر تمرین کنیم تا بتوانیم امتیازات کامل را از بازی‌های آینده بگیریم و در جدول صعود کنیم.

زنده‌روح با تاکید بر اینکه با حسی که من از بچه‌ها دارم تا آخرین دقیقه در همه بازی‌ها می‌جنگند، خاطرنشان کرد: مطمعن هستم که ما می‌توانیم در بازی خانگی مقابل شهرخودرو پیروز شویم.

وی در خصوص بازی بیست و دوم این تیم مقابل سپاهان اظهار داشت: فکر می‌کنم ما از ابتدا باید طور دیگری بازی می‌کردیم، ماجراهای کرونا روی همه تیم‌ها تأثیر گذاشته، سپاهان آن سپاهان همیشگی که همه فکر می‌کردند نبود.

زنده‌روح گفت: ما هم در ۱۰، ۱۵ دقیقه اول به خاطر شرایطی که کرونا به وجود آورده در شرایط بازی نبودیم، ‌غفلت کردیم و همین مسأله باعث شد بازی را از دست بدهیم اما بعد از ۱۵ دقیقه اول بازی را در دست گرفتیم و سپاهان را در خانه خودش تحت فشار گذاشتیم. با این حال آنها به اندازه کافی با تجربه هستند و توانستند پیروز شوند.

وی در مورد پنالتی سپاهان و همچنین صحنه‌ای که به نظر می‌رسید یک پنالتی برای گل‌گهر گرفته نشد، اظهار داشت: پنالتی سپاهان درست بود. در آن صحنه هم به نظرم طوری نبود که داور وادار شود برای ما پنالتی بگیرد.

زنده‌روح در مورد شرایط تیم گل‌گهر پس از صد روز تعطیلی فوتبال عنوان کرد: طبیعی است که تیم بعد از این مدت که بازی رسمی‌نداشته از شرایط ایده‌ال خارج شود. همه تیم‌ها هم همین شرایط را داشتند اما فکر می‌کنم بتوانیم خیلی زود به شرایط قبلی برگردیم و نتایج خوبی بگیریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید