زمین تمرین، مشکل جدید تیم استقلال

ظاهرا مشکلات دست از سر باشگاه استقلال بر نمی‌دارند. در آخرین مورد،  امروز بازیکنان این تیم را به زمین تمرین مجموعه انقلاب راه ندادند. ماجرا از این قرار است که قرارداد باشگاه استقلال با مجموعه انقلاب به پایان رسیده و بازیکنان این تیم نزدیک به یک ساعت را پشت درب ورودی مجموعه انقلاب منتظر ماندند تا آنها را زمین تمرین راه بدهند،اتفاقی که به هیچ وجه شایسته باشگاه بزرگی مانند استقلال نیست.

عجیب اینکه تمامی‌وسایل بازیکنان و کادرفنی استقلال درون کمپ تمرینی بود و مأمورین حفاظتی مجموعه ورزشی انقلاب حتی مانع از ورود استقلالی‌ها برای باز پس گیری وسایل خود شدند. در نهایت طی تماس‌‌‌های مکرری که فرهاد مجیدی با امیرحسین فتحی مسئول مجموعه ورزشی انقلاب داشت، توانست رضایت او را برای برگزاری جلسه تمرینی امروز آبی پوشان در آنجا باشد و این تیم از روز شنبه باید به فکر زمین تمرین جدیدی باشد.

در چنین حال و هوایی است که، فرهاد مجیدی ضمن اینکه تمرین فردای آبی پوشان را تعطیل کرد، به دنبال یافتن یک زمین تمرین جدید برای استقلال است. کاری که وظیفه مدیران این باشگاه است اما همچون سایر موارد به گردن سرمربی آبی‌ها افتاده و به نظر می‌رسد در باشگاه استقلال تنها برادران مجیدی هستند که امور این باشگاه را پیش می‌برند. در این خصوص به نظر می‌رسد زمین شماره 2 آزادی، محل تمرین جدید استقلال برای روز شنبه خواهد بود.

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید