زلاتان ابراهیموویچ، رونالدو و مسی

زلاتان ابراهیموویچ، بازیکن  فعلی میلان، معتقد است که از کریستیانو رونالدو و لیونل مسی بازیکن بهتری است. او علیرغم اینکه 11 بار نامزد شدن در این مراسم، هرگز موفق به کسب این جایزه ارزشمند نشد. در این رابطه زلاتان معتقد است: اگر هم کسی در این بین ضرر کرده باشد، این توپ طلاست که من را از دست داده است.

01642558

زلاتان که همیشه از اعتماد به نفس بالایی برخوردار بوده باور دارد که بهترین بازیکن دنیاست و می‌گوید کیفیتی به اندازه رونالدو یا مسی دارد.  اگر درباره کیفیت ذاتی حرف بزنیم، پس آنها چیزی بیشتر از من ندارند. اگر بخواهیم جام‌ها را در نظر بگیریم، در آن صورت بله، من فاتح لیگ قهرمانان نشدم. من نمی‌دانم آنها با چه معیاری برنده توپ طلا را انتخاب می‌کنند چون خیلی مشتاق آن نیستم. وقتی شرایط جمعی خوب باشد، نفرات هم از آن بهره می‌برند. اگر تیم منسجمی نداشته باشید، یک بازیکن هم نمی‌تواند کاری از پیش ببرد. من در اعماق وجودم فکر می‌کنم که بهترین بازیکن جهان هستم.

لازم به ذکر است ابراهیموویچ که ماه آینده 40 ساله خواهد شد آماده است تا امشب اولین بازی فصل خود برای میلان را در برابر لاتزیو انجام دهد. او در اوایل سال جاری میلادی قراردادش را با این باشگاه تمدید کرد و تا پایان فصل در این تیم توپ خواهد زد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید