زاغی نژاد: بخشی از عدم موفقیت ما به نبود شانس بر می‌گردد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- قاسم زاغی نژاد مربی تیم سپاهان در مورد ادامه همکاری با این تیم گفت: این مساله به تصمیم مسئولان باشگاه بر می‌گردد. من مطیع باشگاه هستم و به هر تصمیمی‌که بگیرند احترام می‌گذارم.

قاسم زاغی نژاد افزود: به عنوان مربی تمام تلاش و توانم را گذاشتم تا به تیم کمک کنم. می‌توانستیم امسال قهرمان شویم. بخشی از عدم موفقیت ما به نبود شانس بر می‌گردد و بخشی از آن به بازیکنان، بعضی از بازیکنان نتوانستند درک کنند که در تیم بزرگی به نام سپاهان بازی می‌کنند.

زاغی‌نژاد در مورد اینکه با قانون جدید سازمان لیگ مبنی بر منع جذب مربی خارجی، نام محرم نویدکیا برای سرمربیگری سپاهان پررنگ تر شده، گفت: او بازیکن بزگی بوده، در مدیریت تیم توانمندی زیادی دارد و و از نظر شخصیتی هم بسیار قابل احترام است.

وی ادامه داد: نویدکیا می‌تواند یک گزینه خوب برای سپاهان باشد.سپاهان باید اتاق فکری با آدم‌های توانمند داشته باشد و تصمیمات درست بگیرند. انتخاب آینده بسیار مهم است و انتخاب احساسی نمی‌تواند به تیم کمک کند.

مربی سپاهان در مورد حضور در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: زمان امیرقلعه‌نویی هم تیم ما با کیفیت بود اما فرصت سوزی‌ها باعث شد اتفاقات خوبی برایمان رقم نخورد.

او یادآورشد: این تیم از نظر روحی و روانی مشکل دارد و باید این مشکل زودتر حل شود در غیر این صورت این نتایج به لیگ قهرمانان آسیا هم می‌شود. یک مربی کاربلد باید فاکتورهای زیادی داشته باشد اما دو فاکتور روانشناسی و مدیریت خیلی مهم هستند.

زاغی نژاد در پایان صحبت هایش نیز با اشاره به لزوم تقویت سپاهان برای بازی‌های قاره‌ای خاطرنشان کرد: ما ابزارهای لازم را در تیم داریم اما باید برای ترمیم بعضی از پست‌ها فکری اساسی شود تا بتوانیم در لیگ قهرمانان آسیا جلوی اتفاقات بد را بگیریم. باید در بحث روانی کارشود تا بازیکنان از فشار به وجود آمده خارج شوند و این اتفاق به نتیجه‌گیری در لیگ قهرمانان آسیا کمک می‌کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید