زادمهر: هر آنچه که از دستم برمی‌آمد در هیئت مدیره باشگاه انجام دادم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمدرضا زادمهر عضو سابق هیئت مدیره پرسپولیس در خصوص مشلات متعدد مالی باشگاه پرسپولیس، گفت: چون ما درون باشگاه نیستیم و نمی‌دانیم مدیران پرسپولیس چه تدابیری می‌اندیشند، بنابراین بهتر است در مورد مسائل مالی اظهار نظر نکنیم.

محمدرضا زادمهر اظهارکرد: در مقطعی از زمان هر آنچه که از دستم برمی‌آمد در هیئت مدیره باشگاه انجام دادم و به نظرم موفق هم بودیم و کارنامه پرسپولیس در آن زمان هم همین را می‌گوید.

زادمهر ادامه داد: من پزشک هستم و در مقطع زمانی فعلی در مطب خود بهتر می‌توانم به جامعه خدمت کنم و به حضور در هیئت مدیره پرسپولیس یا هر پست دیگری فکر نمی‌کنم، به نظرم همه باید رسول‌پناه را حمایت کنیم تا در آرامش مشکلات پرسپولیس را حل کند.

وی با بیان اینکه پیشنهاد من این است که جلسات هیئت مدیره پرسپولیس را آنلاین برگزار کنند تا بازیکنان و هواداران واقعیت‌ها را بدانند، افزود: با این کار بازیکنان و هواداران هم در جریان مشکلات باشگاه قرار می‌گیرند و مدیریت را در حل این معضلات همراهی خواهند کرد.

زادمهر در بخش دیگری از سخنانش به شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: شرایط ویژه ای که در جهان به وجود آمده است می‌تواند درس اخلاقی بزرگی را برای هواداران فوتبال به همراه داشته باشد. لذت از ورزش کردن و تماشای آن نباید باعث به خطر انداختن جان خود و سایر هموطنان شود.

وی در خصوص کاهش دستمزد بازیکنان و مربیان لیگ برتر فوتبال ایران بابت تعطیلی موقت مسابقات تصریح کرد: پرداختی به بازیکنان بصورت منظم نیست که حالا از انها بخواهیم چندماه حقوق نگیرند.

زادمهر با تاکید بر اینکه منابع درآمدی باشگاه هم شفاف نیست که انتظار داشت این اتفاق بیفتد، یادآور شد: با این حال من فکر می‌کنم چنین موضوعی به شخصیت فردی هر بازیکن و مربی بستگی دارد.

کارشناس فوتبال ایران خاطرنشان کرد: البته هیچ چیز اندازه سلامتی ارزش ندارد. برگزاری بازی‌ها در صورتی باید تصویب شود که یک نفر بیمار کرونایی هم نداشته باشیم. نمی‌توان ریسک کرد و جامعه را در مسیر خطر انسانی در حوزه بهداشت و سلامتی برد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید