زادمهر: شانس پرسپولیس برای پوکر قهرمانی، نزدیک به ۹۹ درصد است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمدرضا زادمهر کارشناس فوتبال ایران با بیان اینکه شانس پرسپولیس برای پوکر قهرمانی، نزدیک به ۹۹ درصد است، گفت: من فکر می‌کنم پتانسیل پرسپولیس برای درآمدزایی به قدری گسترده باشد که نیازی به محکومیت در فیفا بابت عدم پرداخت مطالبات اعضای خارجی سابق خود نباشد.

محمدرضا زادمهر با اشاره به اینکه شرایط ویژه ای که در جهان به وجود آمده است می‌تواند درس اخلاقی بزرگی را برای هواداران فوتبال به همراه داشته باشد، افزود: لذت از ورزش کردن و تماشای آن نباید باعث به خطر انداختن جان خود و سایر هموطنان شود.

زادمهر راجع به بلاتکلیفی مدیریت در این باشگاه با تاکید بر اینکه واقعاً حیف است تیمی‌که سه سال قهرمان لیگ برتر شده و امسال هم مدعی اول دفاع از قهرمانی‌های خود است اینگونه دچار مشکل شود، ادامه داد: من فکر می‌کنم پتانسیل پرسپولیس برای درآمدزایی به قدری گسترده باشد که نیازی به محکومیت در فیفا بابت عدم پرداخت مطالبات اعضای خارجی سابق خود نباشد.

کارشناس فوتبال ایران با تاکید بر اینکه باید چنین مجموعه‌ای را برای سال‌های آینده هم حفظ کرد، تصریح کرد: نباید حاشیه‌ای که با مدیریت اصولی قابل حل است به رختکن تزریق شود؛ پس بهتر است هرچه سریع‌تر فکری برای حل مشکلات این تیم شود.

زادمهر با بیان اینکه باید بدانیم که برخی ارزش‌های دنیا نیاز به اجتماع دارد و در چنین مجموعه‌هایی نباید اخلاق را زیرپا گذاشت، اضافه کرد: از لحظات زندگی باید لذت برد و صنعت فوتبال نیز چنین روحیه ای را باید پرورش دهد و استفاده بهینه از فوتبال می‌تواند کمک شایانی به روحیه جامعه بکند.

کارشناس فوتبال ایران در پایان درباره افزایش احتمال برگزاری ادامه بازی‌های لیگ برتر فوتبال امسال خاطرنشان کرد: این تصمیم بهترین اتفاقی است که می‌تواند برای تعیین قهرمان و شرایط تیم‌های پایین جدولی برای فرار از سقوط رقم بخورد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید