رییس کمیته داوران: علیه داوران، حرف بی حرف

ر ییس کمیته داوران خداداد افشاریان در گفت و گوی رادیویی، درباره وضعیت داوری کشور بیان کرد: شرایط داوران نسبت به فصل قبل آیا بهتر است یا نه؟ ما کارمان را انجام می‌دهیم. داوران با آرامش وارد زمین می‌شوند. امیدوارم در پایان نیم فصل داوران به ارامش برسند. اشتباهات وجود دارد اما کمتر از سال‌‌‌های قبل بوده است.

رییس کمیته داوران درباره حضور رضا سخندان در سمت رییس دپارتمان داوری گفت: آقای سخندان از بزرگان داوری کشور هستند. او با تجربه ای که دارد به ما کمک خواهد کرد. پیش نخواهد آمد که ما اختلافی با هم داشته باشیم. همه ما یک هدف داریم و آن هم موفقیت داوری فوتبال ایران است. کنار هم کار می‌کنیم و آینده خوبی برای جامعه داوری متصور هستیم. الان هم در کمیته داوران هستیم و کار را جلو می‌بریم. تیم خوبی کنار هم حضور داریم. شک نکنید اتفاقات خوبی برای داوران رخ خواهد داد.
رییس کمیته داوران صحبت‌هایش را اینطور ادامه داد: من از کمیته داوران قبلی تشکر می‌کنم. تمام رفتارها و برنامه‌هایی که بتواند به داوری کمک کند را در نظر می‌گیریم. مواردی وجود دارد که ما را امیدوار می‌کند. هرکس هر برنامه ای دارد، به ما بدهد. هر کمکی از دستمان بربیاید، انجام می‌دهیم.

افشاریان درباره پشتوانه سازی برای علیرضا فغانی تاکید کرد: فغانی یک الگو هست و نفر اول آسیا برای جام جهانی محسوب می‌شود. او تجربه بالایی دارد و خودنمایی می‌کند. بی شک داوران دیگری داریم که بتوانند پا جای پای ایشان بگذارند. کار می‌کنیم تا خلاء فغانی در سال‌‌‌های آینده را پر کنیم.

افشاریان درباره اعتراض‌ها به داوری در لیگ برتر و دسته‌‌‌های دیگر خاطرنشان کرد: به مدیران و مربیان و مسئولان تیم‌ها می‌گویم؛ خواهش می‌کنم اجازه بدهید داوران کارشان را انجام بدهند. اگر اتفاقی بیفتد قطعا خودمان با داوران برخورد می‌کنیم. شما زیاد مصاحبه نکنید و سخت نگیریدو بگذارید داوری کشور به آرامش برسد.

او درباره شرایط خوب گلاره ناظمی‌در مسابقات فوتسال افزود: بی شک هر داوری در زندگی اش رویاهایی داردکه جام جهانی و بعد فینال جام جهانی خواهد بود. شما بفهمید که این دختر چقدر ریاضت کشیده و تلاش کرده تا به فینال جام جهانی آقایان برسد. من به این شیردختر ایرانی تبریک می‌گویم و امیدوارم کنار ما به جامعه فوتسال کمک کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید