رییس فراکسیون ورزش: مردم نباید تقاص پرونده ویلموتس را بدهند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رییس فراکسیون ورزش مجلس محمد مهدی فروردین با یادآوری اینکه ارزش فنی مارک ویلموتس در اروپا فقط ۶۰۰ هزار یورو بوده، افزود: به چه حقی با مربی ای که چنین مبلغی داشته قرارداد ۲٫۵ میلیون یورویی منعقد می‌شود.

محمد مهدی فروردین با بیان اینکه مسئولان سابق و امروز فدراسیون فوتبال که در آن زمان در فدراسیون سمت داشته اند، باید نسبت به عقد این قرارداد پاسخ دهند، ابراز کرد: امروز در کشور اولویت هایی وجود دارد که پرداخت همچین غرامت هایی بر اثر ندانم کاری و احیای بی نقص بودن عده ای که در این قرارداد دست داشته اند!

فروردین ادامه داد: مشکلات معیشتی و اشتغال جوانان را با توجه به اینکه یکی از وظایف وزارت ورزش توجه به مسائل جوانان است، با کمبود بودجه مواجه خواهد کرد. با چنین بودجه ای می‌توانستیم بسیاری از نقاط محروم کشور را از محرومیت نجات دهیم، ولی این پول را به راحتی به خارج از مرزها سوق دادیم.

رییس فراکسیون ورزش مجلس افزود: افرادی که در تنظیم این قرارداد نقش داشته اند، توضیح دهند دستاورد این قرارداد به لحاظ فنی برای فوتبال کشور چه بوده است؟ این قرارداد هیچ دستاوردی برای ما نداشته است.

وی با تاکید بر اینکه نقش وزارت ورزش در انعقاد این قرارداد باید مشخص شود، گفت: در چنین قراردادهای حساسی ما باید نقش نظارتی وزارت ورزش را بیش از گذشته شاهد باشیم. آیا وزارت ورزش اقدامی‌برای نظارت و تامین اعتبار قرارداد فوق انجام داده است؟

فروردین افزود: آقایانی که ضعف این قرارداد را انکار می‌کردند، و در مصاحبه‌‌‌های متعدد از این قرارداد دفاع کردند، امروز باید پاسخگوی مردم باشند و باید توضیح دهند که مبلغ این قرارداد از چه محلی پرداخت خواهد شد.

رییس فراکسیون ورزش اضافه کرد: در شرایطی که کشور به لحاظ منابع ارزی در شرایط نامطلوبی قرار دارد و نمی‌توان انتظاری از دستگاه‌‌‌های دولتی داشت، افرادی که در تنظیم این قرارداد دخیل بودند، امروز باید در دستگاه قضا پاسخگو باشند و نسبت به اقدام خود محاکمه شوند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید