رویاهای الخلیفی برای تیمش

رویاهای کهکشانی الخلیفی و پی اس جی تمامی‌ندارند.

 پس از ترکاندن بمب تابستانی با خرید مسی در روزهای اخیر (در حالی که بارسایی‌ها به تمدید قراردادش اطمینان داشتند) حالا شیخ قطری که جلوی پیوستن امباپه به رئال مادرید را در این تابستان گرفته، به دنبال پیدا کردن جانشین ستاره فرانسوی در سال 2022 یعنی در زمان اتمام قراردادش است. امباپه در سال 2022 با اتمام قراردادش رایگان به رئال مادرید می‌آید و به نظر می‌رسد که الخلیفی از همین حالا جانشین او را هم انتخاب کرده است.

آس گزارش داده است که پی اس جی تصمیم دارد که کریستیانو رونالدو را در سال 2022 به صورت رایگان و پس از اتمام قراردادش با یوونتوس به کار بگیرد. بدین ترتیب آنها مثلث رویایی با حضور مسی، نیمار و رونالدو را در اختیار دارند که در سال 2015 سه نفر برتر توپ طلا بودند. در آن زمان مسی با 41.3 درصد آرا توپ طلا را برد، رونالدو با 27.7 درصد دوم شد و نیمار با 7.8 درصد در جایگاه سوم قرار گرفت. الخلیفی همیشه رویای این را داشته تا هر سه را با هم در پاریس داشته باشد. ژرژ مندس ایجنت رونالدو در تلاش است تا این معامله را به سرانجام برساند.

رونالدو بدین ترتیب می‌تواند با قراردادی دو ساله تا 39 سالگی در پاریس بماند و بعد از آن فوتبالش را در آمریکا یا قطر تمام کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید